2granatalma (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dgyula64 (2513) (Eladó)
Pozitív
2011.08.24. 12:53:28
1469508148
Minden a legnagyobb rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást.Minden rendben volt!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carmage_a (764) (Eladó)
Pozitív
2011.02.17. 18:03:14
1434049821
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben NEGATÍV!!! Nem csak nem kellett neki a termék, de még az állapotán is rontott!!!!!!!!!!! Nem ajánlom senkinek sem a vevőt!! ---------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben zajlott.gyors,korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendes,korrekt vevő másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2008.09.16. 07:08:42
423524003
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.