Reeka2 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csillagfeny1997 (70) (Vevő)
Pozitív
2009.07.10. 07:29:52
675526982
Korrekt, kedves eladó, minden rendben volt, nagyon szépen köszönöm! Ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizhat,korrekt,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10953558.vejkimiki_t (130) (Vevő)
Semleges
2009.03.06. 11:30:18
557677185
Sajnos nem tájékoztatott, hogy hibás volt a bútor/szék ülőfelülete törött, használhatatlan/ ezért csak így tudom értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minen OK! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és megbízható! ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors remek partner! Mindenkinek ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, megbízható! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítás gyors és korrekt volt, de az öv minősége katasztrófális. 4 használat után 2 helyen már elszakadt...
Másik fél: 2500Ft-ért csodákat nem lehet várni, vásárlás előtt tájékozodjon máskor, hogy milyen anyagból van az öv, aki idáig kérdezett megírtam milyen anyagból van, úgy hogy nem tartom reálisnak az értékelését!!!
Minden rendben ment!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.