10479088.borone2 (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható vásárló! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9432493.wankati (32) (Eladó)
Negatív
2008.06.18. 19:04:42
367978670
Júni. 2-án ért véget az Aukció, júni 18-án írt egy levelet melyben kzölte, hogy rossz helyre utalt és így már drága lenne neki az áru. Jobban örültem volna, ha őszinte és elmondja, h. nem kell az áru, nem terel 2 héten keresztül.
Másik fél: Tényleg rossz számlaszámra utaltam el a pénzt, hogy nem hiszed el, a te szuverén jogod. De mindenesetre így történt.
Mégsem kéri a terméket. Licitálás előtt kellene eldönteni, mire van szüksége az embernek és mire nem. Ha mégis utána kap észbe, legalább jelezni kellene és nem hülyíteni a másik felet mindenféle ígérgetésekkel. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kéri a terméket!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!! Ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janeszka65 (2969) (Eladó)
Pozitív
2008.06.12. 16:22:38
371244331
Megbízható, kapcsolattartó partner. Köszönöm a vásárlást, úton a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janeszka65 (2969) (Eladó)
Pozitív
2008.06.12. 16:22:38
373523447
Megbízható, kapcsolattartó partner. Köszönöm a vásárlást, úton a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást és a türelmet. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
