1051499.brazilcsaj84 (-6) 20% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2009.07.14-én licitált a felsőre, több levélváltás történt. Eleinte válaszolt, hogy szüksége van a felsőre, de anyagi problémákra hivatkozva türelmet kért a fizetésre.Az utolsó 2 levelemre már nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő csak ígérgetett hogy küldia pénzt,még határidőt is adtam neki,de nem sikerült ilyen hosszú idő alatt utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adribaby77 (1167) (Eladó)
Semleges
2009.09.19. 10:05:26
151534101
Egy emailemre reagált, utána nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kirakarina1 (9588) (Eladó)
Negatív
2009.09.18. 19:24:28
151104536
A mai napig nem rendezte a "teendőit"!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már egy hónapja nem jelentkezik a termékért.Abszolút inkorrekt ember!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sanálom, hivatkozott betegségre, ettől még érthetetlen számomra, hogy miért nem utalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elején még válaszolt az e-mailemre, de utána se kép se hang, sajnos negatívot kell adjak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.577393.Ancsi813 (1046) (Eladó)
Semleges
2009.09.09. 19:19:54
151834180
Nem jelentkezik.Mért nem lehet legalább annyit mondani,hogy kössz nem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom,nem korrekt partner!!!Nagyon sok e-mailt küldtem neki egyre sem válaszolt,pedig kaptam a visszajelzést hogy elolvasta!Ez az első negatív amit kiosztok,remélem egyben az utolsó is!Én úgy érzem nagyon is türelmes voltam veled!2009 07.15.-e óta!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tobikutyus (141) (Eladó)
Negatív
2009.08.20. 10:36:39
150299825
Sajnálom, de muszáj negatívot adnom, mert az adás-vétel nem jött létre. A testvére licitált, de azóta nem jelentkezett az átvételre. Több e-mail is el lett küldve, a felhasználó azt mondta, utánajár. Azóta róla sem hallottunk semmit. Ezért az adás-vétel nem jött létre, többet már nem tudunk várni, mivel július 13-án ért véget a licit. Ezért negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termékleírásnál is szerepel az ok. A tesvére licitált, de azóta nem jelentkezett. A felhasználóval sem tudtunk azóta felvenni a kapcsolatot.Minden rendben ment.köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és őszinte vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze, megbeszéltük, minden rendben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
grunaliz73 (174) (Eladó)
Pozitív
2009.07.07. 15:26:17
148995098
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brumi67_a (186) (Eladó)
Semleges
2009.07.07. 14:42:51
149081670
sok a posta ktg.pedig egyertelmuen ott van a termekleirasban,hogy mennyi?es hogy honnan kuldom....
Másik fél: Kezdő voltam,az volt az első megrendelésem,és nem voltam körülteknitő.Azóta jobban odafigyelek,és csak pozitív visszajelzéseket kapok.Az Eladótól elnézést kértem a kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
