FecaJuki (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
KapmegyerGSM (3510) (Eladó)
Semleges
2011.03.02. 12:09:21
187185420
A kedves Vevő vásárolt tőlünk 2010-12-07-én egy terméket. A vételárat át is utalta, de a postaköltséget nem, mi akkor is és mostanában is több esetben írtunk, hívtuk telefonon, mindig azt ígérte, ha lesz ideje átutalja a postaköltséget. Mivel ez 3 hónap alatt nem történ meg ezért a Vatera kérése szerinti értékelünk. Kedves Vevő a terméket üzletünkben személyesen átveheti, vagy a 2011-es módosított postaköltséggel ami már 420.- Ft befizetés után elküldjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zalamobil (3400) (Eladó)
Pozitív
2010.12.31. 05:40:55
189553690
minden rendben lezajlott. kiváló vaterás. bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt megbízható ! Csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszi a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, mindenképpen +++POZITÍV+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vevő!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orlando74_a (162) (Eladó)
Pozitív
2010.06.09. 01:11:55
171986930
Korrekt,pontos vevő,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vaterás,szívből ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GetRich87_a (693) (Eladó)
Pozitív
2010.04.28. 09:36:48
168023508
GYORS!!!KORREKT!!!MEGBÍZHATÓ PARTNER!!!CSAK AJÁNLANI TUDOM++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
