peva600 (12) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsgabor (812) (Eladó)
Pozitív
2013.08.19. 15:07:58
1780672808
Személyes találkozás! Rendkívül korrekt, pontos, rugalmas, kedves partner! Mindenkinek maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lemonaprofi (7635) (Eladó)
Pozitív
2011.10.12. 21:48:59
1472286941
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magnetics09 (906) (Eladó)
Pozitív
2010.12.08. 21:34:26
186801372
Megbízható partner, Köszi +++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner,mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, nagyon kedves vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
printermesterkft (1797) (Eladó)
Pozitív
2010.05.07. 18:19:54
168030179
Korrekt, rendes partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241229.Molcsi53 (2256) (Eladó)
Pozitív
2009.12.14. 18:18:27
158725076
Korrekt, pontos, megbízhjató, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happylife68 (131) (Eladó)
Pozitív
2009.09.18. 19:34:21
152310701
Egy szóval jellemezném a vevőt. TÜNDÉR!! Végtelenül kedves, megbízható, korrekt és nagyon sok ++++++++++ Örülök, hogy találkoztunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kötekedő,kellemetlen személyiségű hölgyhöz volt sajnos szerencsétlenségem aki ahol tudott kötekedett és akadékoskodott meg variált!Annak ellenére hogy végül létrejött az adásvétel nem ajánlom senkinek!Egy agyrém...
Másik fél: Igen, lehet hogy kötekedő és kellemetlen vagyok, mert kértem
-valamit, amibe berakhattam volna az árut, hogy haza vihessem a 1/2cm porral
-a HÁLÓZATI KÁBELT (nélküle be sem kapcsolható)
-a használati leírást, hiszen a kérdéseimre nem igen tudott válaszolni
Persze voltak válaszok (nem tudja, haverjáé nem az övé, oldjam meg -venni kell hozzá, töltsem le, stb)de ezek tükrében jeleztem, legalább a hálózati kábelt kerítse elő,különben nem viszem el az árut.Ezt a problémát ha nehezen is de megoldotta, a többit pedig...
Mindenkinek!! Csak kipróbálás után fizessék ki az "urat", különben meglepetés érheti a vásárlót. Én szó szerint megfizettem ezért a tanulópénzt (a szerviznek).
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mangalicza (130) (Eladó)
Pozitív
2009.08.11. 21:45:37
151462369
Kedves, szimpatikus, gyors vevő! Ajánlom mindenkinek :) ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
