10658719.knap74 (18) 78.13% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Azt gondolom, hogy 1 hónapnyi várakozás után nem érdemes tovább várni. Ígérte, hogy utal, de sajnos semmi nem történt, felszólító, emlékeztető levelekre sem reagált. Nagyon nem ajánlom, nem tartom megbízhatónak. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petrababa0725 (222) (Eladó)
Pozitív
2010.01.01. 16:45:20
856955860
Gyors, pontos, megbízható partner! 100% ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dvdmaster15 (13) (Eladó)
Pozitív
2009.10.12. 14:56:11
710576383
hát sajnálom a negatív véleményt, főleg mert mihelyt hazaértem, fel is adtam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors partner, várom értékelésed. Csupa +++++++++++++++++++ Telefonok, GPS ek, akár 1FT-ről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csendes67 (1051) (Eladó)
Pozitív
2009.06.04. 21:02:18
644512497
Megbízható, gyors partner,csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos Partner. Csak ajánlani tudom . Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kapcsolattartó, korrekt partner. Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vásárló, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stormbringer74 (164) (Eladó)
Pozitív
2009.03.13. 09:11:41
563866558
Érzésem szerint ő egy olyan ember aki megdolgozik a pénzért ezért nem szórja minden haszontalan dologra és ha nem fedi a valóságot amit a kép mellé leirtak bizony visszaküldi.Én ezzel egyetértek szerintem fain csaj! AJÁNLOM NEKED IS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9771917.Vercsike1 (1454) (Eladó)
Pozitív
2009.02.27. 19:02:48
548131638
Megbízható, pontos partner! Bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4783434.agszi1_t (318) (Eladó)
Pozitív
2009.02.11. 17:55:46
530093235
Minden rendben, megbízható, rugalmas vevő - köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6499326.Hellboyno1_t (45) (Eladó)
Pozitív
2008.11.21. 04:57:00
474415162
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andrea800606 (608) (Eladó)
Pozitív
2008.11.14. 09:35:21
444693968
Megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, együttműködő Partner! Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vette át az atlaszt.Azt irta neki mégsem éri meg postaköltséggel.Sajnálom.
Másik fél: 1700ft-ba került volna új ára 1790.
Sajnálom! A gyorsaság döntött!
Másik fél: a gyorsaságrol csak annyit,hogy én délelőtt leütöttem miutánn beszéltünk te meg azt írtad ,hogy este kelt el tehát elvileg én már délelőtt megvettem talán 1 napot tudtál volna várnimíg elszállítom.rosszul esett mert a gyerekeim i
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marksman007 (522) (Eladó)
Negatív
2008.09.02. 21:37:03
411474623
Az aukció után 5 nappal irtam levelet majd 9 nap múlva újra. 2 napot kapott hogy jelentkezzen.2 nap múlva jelentkezett és megígérte hogy másnap utal.Nem utalt. 5 nap múlva ism levél, 3nap haladék. Ez is lejárt. Nem ajánlom senkinek.----
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajálom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6317625.ban_hun (29) (Eladó)
Negatív
2008.08.11. 12:14:04
394156866
Majd egy hónapja lejárt az aukció. Már vásárolt tőlem, ezért vártam ilyen sokáig. Annak ellenére, hogy a teszveszen többször is bejelentkezett, nekem, egyetlen levelemre sem reagál. A vételár egy hónap alatt sem került kifizetésre.
Másik fél: nem írtam mert nem is akartam magam idegesíteni,a parfüm is amit vettem tőled nagy nehezen ért ide és én nem fogok neked 13-ezer forintot fel adni!mert egyáltalán nem bízok benned!örülj neki,hogy a hamisított parfümödet eltudtad adni!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, jó összeműködés, távolságok legyőzve..... Ezúton is köszönöm a vásárlást +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7242819.lakatt_t (991) (Eladó)
Pozitív
2008.07.23. 12:45:59
397566571
-:?:-?:*'""'*:?.-:?:- Minden rendben zajlott,gyors,kedves Vevő-szívből ajánlom Mindenkinek :)Köszönöm a vásárlást :)++++ -:?:-?:*'""'*:?.-:?:-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6296179.senninha74 (20) (Eladó)
Negatív
2008.07.16. 14:48:03
376555525
Elállt a vásárlástól.
Másik fél: 1 hónap utánn kössz a negatívot,de úgy emlékszek írtam indokot,hogy miért.
tina810109 (206) (Eladó)
Pozitív
2008.07.08. 18:36:21
386944891
Megbízható, korrekt vevő! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tina810109 (206) (Eladó)
Pozitív
2008.07.08. 18:36:13
386940860
Megbízható, korrekt vevő! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tina810109 (206) (Eladó)
Pozitív
2008.07.08. 18:36:05
386937472
Megbízható, korrekt vevő! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment!! csomag úton,csak ++++++ vélemény. köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andika19801 (444) (Eladó)
Pozitív
2008.07.08. 11:44:12
395391277
Maximálisan+++++++++++++++++++++! Kedves,kapcsolat tartó,megbízható vevő! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berlingo80 (336) (Eladó)
Negatív
2008.07.05. 14:50:12
378967836
Az első megkeresésre még reagált, de több mint 2 hét telt el az adásvétel óta! Utóbbi megkereséseimre és fizetésemlékeztetőre nem is válaszolt, pedig többször is járt közben a Teszveszen! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.