devil821_a (14) 93.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos,szavahihető,szívesen ajánlom! Csak +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt vaterás, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suzukibonto (4987) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:23:36
1846948661
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SkorpioDesign (124) (Eladó)
Semleges
2014.01.31. 18:58:14
1847301275
A készüléket a megbeszélt határidőre és azon túl sem fizette ki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.margo_2022 (426) (Eladó)
Semleges
2014.01.14. 10:39:59
1842088793
sajnos az üzlet azért nem jött létre a vevő nem erre gondolt,
Másik fél: sajnos az üzlet azért nem jött létre ,mert az eladó nem közölte hogy pontosan melyik típusú telefon az amit hirdetett!!! Huawei! ennyi állt benne, és a kérdésre nem felelt, kérdezték tőle pontosan melyik típus ez,de nem jött rá válasz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2014.01.06. 15:48:13
1848429476
Gyors, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors jelentkezés, korrekt, rugalmas hozzállás. Bátran ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2013.10.08. 10:54:15
1811907605
gyors, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
speter11 (1498) (Eladó)
Pozitív
2013.09.30. 06:00:27
1800447308
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2013.09.10. 12:20:58
1799574536
gyors megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bjani123 (5869) (Eladó)
Pozitív
2012.12.13. 10:43:34
1675701233
(Postáztam)Korrekt,pontos,gyors vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.swiftcsavo (412) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 18:43:19
1671492596
Gyors, pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suzukibonto (4987) (Eladó)
Pozitív
2012.07.13. 09:57:00
1613612327
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zenderopel (405) (Eladó)
Pozitív
2011.11.30. 08:20:44
1496152271
Korrekt, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gsmhome (12901) (Eladó)
Semleges
2011.08.07. 18:59:29
1470055813
Sajnos miattunk nem jött létre az üzlet, készlethiány miatt! Elnézést kérünk a kellemetlenség miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos miattunk nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló pontos, precíz és gyors, csak ajánlani tudom. Sajnos a futárokkal gond volt, egyik cég (vaterán keresztül leadott rendelés) fel sem vette a csomagot egy hétig, a másik meg meghempergette, és széthullott, annak ellenére, hogy masszívan be volt csomagolva. (hungarocell, karton papír, fólia). De szerencsére megoldódtak a gondok! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MOBILNEPPER (140) (Eladó)
Negatív
2010.03.09. 21:16:35
163158745
A "kedves" vevőnek már a leütés napján megírtam minden adatot, utána naponta írtam neki, küldtem
SMS-t de nem válaszolt! Állitólag telefonon keresett, de hát én kérek elnézést, amiért nem tartok a
"Sony Ericsson W200i komplett ház" témakörben 24 órás telefonos ügyfélszolgálatot. VIGYÁZZATOK VELE,
KEKECKEDŐ VEVŐ, CSAK AZÉRT LICITÁL, HOGY UTÁNA NEGATIVAT ADJON !!! SENKINEK SEM AJÁNLOM, ÉN MÁR
TILTÓLISTÁRA TETTEM !!!
Másik fél: ne viccelj már hétfön kb 10-szer hívtalak emailt is küldtem neked, de te voltál aki nem reagáltál semmire ha arra nem vagy képes hogy felvedd a telefont akkor az ember mire számítson? Egyébként nem tartott volna semmiből hogy megírd hogy lehet megtalálni,nem lakok olyan messze töled.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
