kobe_a_hu (23) 96% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció rendben lezajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt partner. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Leveleimre nem válaszol! A telefon nem az övé! Szélhámos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
... hú de trehány voltam. Az áprilisban megvett szerzeményemet már 100x megnéztem, de a társat nem minősítettem. Elnézést a hiányt pótlom. Természetesen minden rendben lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek eladó, kifogástalan áruval! Mindekinek ajánlom! Nagyon köszönöm a türelmét, a bizalmát és különösen a kedves, elismerő szavait! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt, köszönettel megkaptam mindkét tételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbizható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek eladó, kifogástalan áruval. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ,pontos ,megbizhato.Szép árut küldött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors ,pontos ,megbizható.Szépek a bélyegek amiket küldött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló, megbízható, jó partner. Mindenkinek szívből ajánlom. kemefel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló, megbízható, jó partner. Mindenkinek szívből ajánlom. kemefel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez a tétel is odaveszett a postán. Az üzlet önhibánkon kívűl nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a posta ismét kitett magáért s elkeverte a küldeményt, ezért az üzlet meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árú jó minőségű, de a kézbesítésítésnél voltak apróbb bakik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.