1072494.herold26_a (-3) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A felhasználó trágár, vulgáris stílusa híven tükrözi vásárlási szokásait. A termék átvétele a vásárlási feltételekben meghatározott határidőig nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a terméket nem kívánta átvennivargalilla (141) (Eladó)
Negatív
2010.12.03. 11:07:56
187336336
Lecsapta, én elküldtem az adatokat, de semmi. Hiába keresem elérhetetlen. Kénytelen vagyok újra meghírdetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A mobilszám nem elérhető, emailre nem reagál, meghirdettem a terméket a 'második lehetőség' használatával, sajnos nem volt más lehetőségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Emailre egyáltalán nem reagál, a mobilszámon előfizető nem kapcsolható!Valentino_a (1829) (Eladó)
Negatív
2010.11.28. 18:23:57
185200868
No comment....... túl hosszú lenne a véleményem leírása. Sajnos több felhasználói neve van , így ezzel a stílussal találkozhat még jónéhány vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom egy-két előttem lévő emberek táborához,ugyanis nem kívánta kifizetni a terméket,mondván olcsóbban meg tudja venni...! Kérdésem:miért van még Ő a vaterások közt????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egész egyszerűen nem kívánta kifizetni az álltala megnyert árút!!Villámáron leütötte a terméket, majd nem kérte, lévén, hogy egy másik aukciós portálon talált hasonlót olcsóbban.
Állítólag tisztában van a Vatera szabályzatával, de ez mit sem változtat a döntésén.
Mindezt egy flegma stílusú levélben közölte.
Másik fél: Sajnálom
A terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.ajanlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
375531.gizmo87_a (146) (Eladó)
Pozitív
2010.05.27. 00:04:47
170163254
Gyors,megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
