Maky-mak (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben zajlott, rugalmas gyors üzleti partner. Köszönöm, hogy tőlem vásárolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csubaka123_v (1160) (Eladó)
Pozitív
2010.12.15. 21:46:02
1258582627
Megbízható korrekt partner mindenkinek ajánlom köszönöm a vásárlást.:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csubaka123_v (1160) (Eladó)
Pozitív
2010.12.15. 21:46:02
1253557200
Megbízható korrekt partner mindenkinek ajánlom köszönöm a vásárlást.:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13679501.franci78_t (4) (Eladó)
Pozitív
2010.05.04. 17:49:23
1020641404
Megbeszéltek alapján megvásárolta a terméket,minden rendben ment.Pontos,rendes partner.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, ajánlom mindenkinek!!!!A csomi úton!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható, mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsa6921 (663) (Eladó)
Pozitív
2010.02.14. 11:34:02
898600945
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15703047.borbas_pityu (14) (Vevő)
Pozitív
2010.01.11. 09:17:52
879186295
Nagyon korrekt eladó minden a megbeszéltek szerint történt Pontos és gyors volt +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FasterHarder (4) (Vevő)
Semleges
2009.11.11. 21:09:18
759448764
A megnyert tárgyat, elmondása szerint ellopták tőle. Ígérete ellenére hogy lesz másik, várjak 3 hetet, nem lett. Írtam e-mail-t, nem válaszolt, nem keresett. Többet nem tudok várni, negatívot nem akarok adni, nem jött össze, ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elsőre találkoztunk, de volt egy kis gond a telefonnal, azt javítottam, de azóta nem érhető el, a telefpnt nem veszi fel. Nem jelzett semmit, csak eltűnt az illető. A telefont nem vette át
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3221909.gengati_t (147) (Eladó)
Pozitív
2008.07.10. 22:27:06
387507366
Minden oké, köszi a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.