monzika_v (4) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm, minden rendben! Abszolút pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi gond, nekem sem jutott eszembe!
Másik fél: Elnézést, de nem kérdeztem meg, hogy állítható-e, és ez csak a megtekintés során derült ki!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
30188.tigyia (151) (Eladó)
Pozitív
2010.01.17. 10:31:43
160341494
Korrekt partner, minden rendben volt. Remélem még találkozunk :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
150686.ipircke (156) (Eladó)
Semleges
2009.09.02. 14:40:44
150945259
Előfordúl. Sook örömet a babához.
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kuzmazsofi (381) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 09:04:36
151233871
Gyors,pontos partner!Köszönöm a vásárlást,a csomag úton van!Bátran ajánlom mindenkinek!Sok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tigrismacska (339) (Eladó)
Semleges
2009.08.09. 17:24:35
151345143
A vevő egyszerre több termékre (több helyen?) licitált és a számára kedvezőbbet választotta.
Természetesen nincs harag, de legközelebb kéretik óvatosabban licitálni a negatív értékelések elkerülése érdekében.
Másik fél: Én hibáztam. Becsületes, korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
