10952322.hajnalcsillag11 (29) 77.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Becsületszavát adta, hogy dec. 10-én utalni fog. Nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Negatív
2008.12.12. 12:51:35
469047186
Nagyon sajnálom, tényleg nagyon megértő vagyok október óta,hívtalak is, vártam is, de azt gondolom hogy ha a továbbiakban is gondod van, mostmár neked kellett volna jelezni. Nagyon sok jutalékot fizetek ki, el nem adott termékek után!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Negatív
2008.12.12. 12:51:35
469866618
Nagyon sajnálom, tényleg nagyon megértő vagyok október óta,hívtalak is, vártam is, de azt gondolom hogy ha a továbbiakban is gondod van, mostmár neked kellett volna jelezni. Nagyon sok jutalékot fizetek ki, el nem adott termékek után!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Negatív
2008.12.12. 12:51:34
468080978
Nagyon sajnálom, tényleg nagyon megértő vagyok október óta,hívtalak is, vártam is, de azt gondolom hogy ha a továbbiakban is gondod van, mostmár neked kellett volna jelezni. Nagyon sok jutalékot fizetek ki, el nem adott termékek után!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az eltelt másfél hónapban nem sikerült rendezni. Egy ideig még telefonon elérhető volt, de már mindkét szám ki van kapcsolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az eltelt másfél hónapban nem sikerült rendezni. Egy ideig még telefonon elérhető volt, de már mindkét szám ki van kapcsolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viragocska11 (415) (Eladó)
Negatív
2008.12.08. 15:42:56
459155836
Sokáig ígérgetett, de idáig nem utalt. E-mailre már nem válaszol, telefonon nem lehet elérni. tovább már nem várok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, ajánlommindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6134669.evus74 (1747) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 22:39:25
458653163
megbizható partner!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cipőcske megérkezett, nagyon köszönjük. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7865775.johny204 (1580) (Eladó)
Negatív
2008.11.20. 07:58:19
442978383
Sajnálom, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7865775.johny204 (1580) (Eladó)
Negatív
2008.11.20. 07:57:01
443146458
Sajnálom, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de többszöri email váltás után sem utalt, Megkerestem az egyik aukciójánál a kérdéseknél, de ott nem válaszolt Azt írta dombon lakik, nem kapja meg a leveleit néha, de itt látnia kellett volna a levelet Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom az utaláshoz az adatokat 1 hónapja elküldtem,többszöri felszólításra sem válaszolsz,nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,nagyon kedves,korrekt vásárló, csak ajánlani tudom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors eladó, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 19:36:54
470579520
Kedves és szimpatikus partner. Az ajándék ruhákat is nagyon köszönöm és sok sikert és boldogságot kívánok!:-) Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 19:36:53
468643504
Kedves és szimpatikus partner. Az ajándék ruhákat is nagyon köszönöm és sok sikert és boldogságot kívánok!:-) Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rikkancsy (1238) (Eladó)
Negatív
2008.11.14. 17:45:56
455683236
Automatikus mail kiirja,hogy szervizben a gep kozben 1 nap 3x lep a teszre.A mai nap volt az utolso hatarido.Sajnalom sokkal kesobbieket letudtal rendezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kardoscsanad (13) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 13:26:33
469950771
Korrekt, rugalmas, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom,de csak igérget,a megbeszéltek szerint nem veszi fel a kapcsolatot,nem válaszol.nem ajánlom!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom,de csak igérget,a megbeszéltek szerint nem veszi fel a kapcsolatot,nem válaszol.nem ajánlom!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt, megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, szimpatikus,megbízható, jó kapcsolattartó vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, szimpatikus,megbízható, jó kapcsolattartó vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.verani_2008 (1293) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 13:04:56
460975603
Megkaptuk, köszönjük! A postás kiakadt a csomagolás láttán, ami sérült is. Szerencsére a játék nem. Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Kitünő partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, megbízható, kedves partner. Szeretettel ajálnom! Maximáisan ++++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható eladó gyönyörű termékekkel köszi. Mindenkinek ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható eladó gyönyörű termékekkel köszi. Mindenkinek ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. A nadrág képnek/leírásnak megfelel. AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsirosildiko (483) (Vevő)
Negatív
2008.11.10. 09:45:46
435844908
A termék nem felelt meg a kiirásban leírtaknak, NEM EREDETI melegítőt árult, és Nike-nak hirdette meg. Ráadásul nem utalta vissza az árát, holott a teszvesz szabályzata ezt követeli meg. NEM ajánlom senkinek, nem volt korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4544909.zildi1 (13) (Vevő)
Pozitív
2008.10.20. 17:37:56
453663761
Nagyon kedves, és segítőkész! Bátran vásároljatok tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
incifincibolt (4882) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 10:43:48
450519936
Kedves, korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
incifincibolt (4882) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 10:43:48
450519349
Kedves, korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és villámgyors partner! Másnak is szívesen ajánlom! Köszönjük a ruhákat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom. +++ köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viragocska11 (415) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 20:39:47
418278331
Nagyon kedves, pontos, remek vásárló! remélem még találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viragocska11 (415) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 20:39:47
421999257
Nagyon kedves, pontos, remek vásárló! remélem még találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viragocska11 (415) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 20:39:47
430345262
Nagyon kedves, pontos, remek vásárló! remélem még találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt vevő!Mindenkinek ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9032141.erobi2 (2564) (Eladó)
Pozitív
2008.09.26. 16:47:42
416553025
Korrekt,szimpatikus vevő,ajánlom mindenkinek!!!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves megbizhtó pontos teszveszes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
