10970236.viragb88_t (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
11595384.Zsuzsuka-2008 (126) (Vevő)
Negatív
2009.04.17. 08:24:22
556367604
Febr.27-én nyertem meg a terméket! Azóta sem érkezett meg,pedig ajánlottan kértem! Rengeteg kifogás volt! Kértem,akkor utalja vissza a pénzt,de azóta semmi válasz! Döbbenet!Nem ajánlom!-------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,több mint 3 hetet vártam,e-mailben azt írta,hogy utal de nem tette.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperek a ruhák!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom! Remélem még "találkozunk"! Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors,klassz partner!!!A termékei pedig mesésen szépek!!!Sok-sok+++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönjük a szép sapit! Elégedettek vagyunk:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, barátságos, szupergyors partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa jót tudok írni! Kedves,korrekt,gyors,a sapik gyönyörűek,jó az illatuk! Örömmel adom majd a kislányomra! Mindenkinek szeretettel ajánlom,és KÖSZI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa jót tudok írni! Kedves,korrekt,gyors,a sapik gyönyörűek,jó az illatuk! Örömmel adom majd a kislányomra! Mindenkinek szeretettel ajánlom,és KÖSZI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cipruska108 (639) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 11:29:14
533657621
Köszönöm a vásárlást.Minden rendben történt.Nagyon jó szivvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors és megbízható vásárló, bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Remélem ma már oda is ért a csomag!
Másik fél: Igen, reggel fél 9kor már hozta a postás:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
