retitibor (3) 80%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen, bizalmatlan voltam. Az eladó kérésemre sem volt hajlandó a monitort bekapcsolni,gépre kötni, tehát nem láthattam működés közben, pedig a monitor meleg volt.Így elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinakata (1051) (Eladó)
Negatív
2009.10.20. 15:41:51
787601829
Nem hajlandó előre utalni, mert nem bízik meg bennem 347 pozitív értékelés mellett, ellenben az ő 0 aukciójával.El kellene olvasni a teszvesz szabályzatát! Ki az a "pali madár" aki egy ilyen felhasználónak előre postázza a termkéket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
