halimba (25) 90.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
europa10_a (785) (Eladó)
Negatív
2012.03.07. 07:12:10
1464909937
a vevő többszöri jelentkezésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Bátran ajánlom mindenkinek.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elbandy81 (477) (Eladó)
Semleges
2010.07.09. 08:35:44
171911266
Termékért nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok miatt.minden rendben ment, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabicica73 (561) (Eladó)
Pozitív
2010.06.17. 12:13:30
172201951
Köszönöm, minden rendben volt, szivesen ajánlom!+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothzsuzsa77 (455) (Eladó)
Pozitív
2010.03.12. 15:00:41
160748312
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek .Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN! PONTOS,MEGBÍZHATÓ! KÖSZÖNÖM. (ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caffelattte (841) (Eladó)
Pozitív
2010.01.24. 16:06:30
160467907
*** Ajánlom, korrekt, pontos ***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, kedves partner, bátran ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boldizsarp (1075) (Eladó)
Pozitív
2010.01.18. 08:58:54
160320290
korekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cinikecske (304) (Eladó)
Pozitív
2010.01.16. 14:27:49
160803952
Gyors, rugalmas, korrekt vevő. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vásárló.+++ Ma postáztam is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, korrekt vaterás! Köszönöm a vásárlást! BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BookHouse (7104) (Eladó)
Negatív
2009.12.28. 23:53:23
155442807
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ObudaAntikvarium (13708) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 15:55:06
157016502
Megbízható, remek vaterás. Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló, intelligens üzleti partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltelt 12 nap, nem jelentkezik. Vaterán fent van tehát tudna legalább mailt írni. Ez negatív. Természetsen tisztában vagyok vele, hogy nemtelen bosszúként amint ez ilyenkor szokásos viszont negatívot fog adni és én leszek a hibás, hogy miért nem kerestem őt. Bár ő a vevő és az oldalamon és értesítőmben is feltétel hogy a nyertesnek kell jelentkeznie az áruért, mindez nem fogja öt meggátolni abban hogy negatívat adjon ahelyett hogy korrekten vaterázna.Tapasztalat, de nem zavar!! Negatív!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett...Eltelt 12 nap, nem jelentkezik. Vaterán fent van tehát tudna legalább mailt írni. Ez negatív. Természetsen tisztában vagyok vele, hogy nemtelen bosszúként amint ez ilyenkor szokásos viszont negatívot fog adni és én leszek a hibás, hogy miért nem kerestem őt. Bár ő a vevő és az oldalamon és értesítőmben is feltétel hogy a nyertesnek kell jelentkeznie az áruért, mindez nem fogja öt meggátolni abban hogy negatívat adjon ahelyett hogy korrekten vaterázna.Tapasztalat, de nem zavar!! Negatív!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megnyerte, megvette, elvitte, másodperc pontosan, ahogy azt megbeszéltük...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, simán ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
freshana_a (128) (Eladó)
Pozitív
2009.08.24. 14:45:35
150631115
Egyértelműen pozitív minősítésű ügylet.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek. Gyors, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
230022.tsuuyaku (38) (Eladó)
Semleges
2009.08.21. 13:03:05
151706717
A vevőtől ez úton is elnézést kérek.
Másik fél: Semmi gond, csak kicsit megijedtünk, hogy két szekrényt is kell vennünk! köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
