1101000.Azrael001_v (6) 80%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Maximálisan segítőkész, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtévesztő képet töltöttem föl a termékemhez - csomagolt áruról volt szó, így a netről kerestem - nem azt kapta a vevő, amit szeretett volna. Felajánlottam az általa utalt összeg visszatérítését ha visszaküldi az árut, amit ő megtagadott és kijelentette, hogy negatívot ad. Szíve-joga: de ez az ember alkuképtelen, kellemetlen alak, aki ahelyett hogy előtte kérdezett volna, utólag puffog. NEM AJÁNLOM SENKINEK, és látom, hogy rövid(6) vaterás karrierje során nem az első vagyok, aki így ítélte meg.
Másik fél: Úgy látszik divat negatívot negatívval megköszönni még akkor is, ha egyébként jogos a bírálat.
Én értetlenül állok e mentalitás előtt. Nem azt az árut kaptam amit kifizettem=NEGATÍV!!!!
Nem értem sok eladó miért nézi teljesen ostobának a vásárlókat! Az önkritika teljes hiányáról már ne is beszéljünk! Könyörgöm én nem hibáztam a fizetést illetően!!!! A jövőben is mindenki negatívot kap aki nem azt/hibásan/hiányosan küldi az árut amit kifizettem! PÉNZRŐL van szó! Én sem lopom, keményen dolgozok érte napi 15 órában.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Craftman_a (3117) (Eladó)
Pozitív
2009.12.01. 10:11:31
155846334
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden pontosan a megbeszéltek szerint történt. Első osztályú partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént, a meghirdetett árut tökéletes minőségben és hiánytalanul megkapta.
Elhamarkodott: ha fél órán belül nem veszed fel a telefont, negatív visszajelzést kapsz. Inkorrekt: a postaköltség háromnegyedét állta. Fenyegetőző: rendőrséggel fenyeget, ha azonnal nem vagy elérhető.
Kifejezetten antipatikus, lelkiismeretlen, kellemetlen partner. Nem ajánlom.
Másik fél: Igazából fogalmam sincs, hogy a történtek után, hogy mer valaki még negatív visszajelzést írni! Az árut hiányosan kaptam meg, amikor pedig fel akartam hívni nem vette fel a telefont. Amikor végül is elértem kiderült, "állítólag" elfelejtette feladni a mélynyomót( pedig nem kis darab ). Érdekes, én nem felejtettem el előre fizetni!!! Mellesleg 14500 ft értékben állapodtunk meg, én önszántamból 15k - t fizettem előre. Szerintem teljes joggal várom el, hogyha fizettem, ne legyen "elfelejtve" az áru! Ez az eladó a legjobb esetben is szarvashibát követett el, utána pedig még neki áll feljebb! Arcátlan!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
booboocheck (13) (Eladó)
Pozitív
2009.09.16. 10:31:22
152279292
Rendes, korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boeing737_a (110) (Eladó)
Pozitív
2009.08.26. 13:27:22
151630378
Természetesen korrekt gyors partnert üdvözölhetek személyében, minden rendben zajlott másnap be is fizette a számlára a pénzt, én meg küldtem a terméket. Ajánlom mindenkinek bátran üzleteljenek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves és gyors partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, pontos partner. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
