HeinemannLivi (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönönöm a vásárlást és a rugalmasságot. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eurokaliptusz (856) (Eladó)
Pozitív
2012.09.07. 08:39:57
1632405677
Nagyon kedves és gyors vásárló!Mindenkinek ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, pontos és megbízható partner! Minden rendben zajlott! Köszönöm a szép terméket! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a lehetőséget! Az árú tökéletes!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tabisport (2135) (Eladó)
Pozitív
2011.04.01. 09:00:21
1447117171
Elnézést kérünk a kellemetlenség miatt, rajtunk kívül álló okok miatt hiányzott a kosár a rollerről. Természetesen pótoltuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekhaboru (3137) (Eladó)
Pozitív
2011.03.18. 09:14:25
1446839128
Minden a legnagyobb rendben ment, és nagyon gyorsan.Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó,határozott üzleti partner. Bátran ajánlom mindenkinek. 100%+++++++ +++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, megbízható, ajánlom mindenkinek! Sok ++++, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szecska50_t (89) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 07:01:17
742780197
Gyors,korrekt,megbízható partner!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13487226.zulejka_2009 (283) (Eladó)
Pozitív
2009.09.18. 12:47:49
743143709
TÖKÉLETES TESZVESZ PARTNER, MINDENKINEK CSAK AJÁNLHATOM!!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, korrekt, gyors partner. Mindenkinek csak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ minden rendben zajlott, nagyon kedves, segítőkész eladó! Köszönöm. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
