krisi97 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1534749.segal80 (1083) (Eladó)
Pozitív
2011.09.24. 12:16:53
1468400509
Remek,gyors,kiváló vásárló!Maximálisan ajánlom mindenkinek!100%Pozitív!!!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.arpadvezer17 (444) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 12:04:27
182936025
A vevő nem fogadta el a szállítási feltételeket, utólag akart változtatni rajta. A személyes átvételnél nem felelt meg neki a helyszín pedig az adatlapon láthatta leütés előtt is, aztán a postai szállításnál meg nem akart utalni vagy befizetni a számlára rózsaszíncsekken, mindenáron utánvételt akart amit én nem vállaltam, ő ezután bejelentette hogy akkor neki akkor nem kell az áru. Problémám az egésszel hogy mindezt még a leütés előtt lehetett volna egyeztetni, és nem utólag variálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem fogadta el a szállítási feltételeket, utólag akart változtatni rajta.Minden ok! Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható és korrekt partner. Csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
