minkolenyi (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
63265.szaki11_a (1320) (Eladó)
Pozitív
2007.10.12. 06:37:29
34084854
mindenkinek ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MaxGastroGroup (688) (Eladó)
Pozitív
2007.10.03. 07:14:36
34926433
Minden O.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
63265.szaki11_a (1320) (Eladó)
Pozitív
2007.10.01. 05:31:29
34944603
gyors pontos korrekt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fizetési folyamatban nehézségek voltak, de korrekt partnerként mindent megtett, hogy azok megoldódjanak.
Másik fél: Nem tartom jogosnak a semleges megítélést !!!Amint a tisztelt Partner írta nem rajtam múlt a banki átutalás késedelmessége, én elküldtem emailbe mind a két átutalási megbízás másolatát, mely igazolja hogy időbe megtörtént. Ami nem rajtam múlik azért ne engem érjen hátrány !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszta721_v (1514) (Eladó)
Pozitív
2007.09.11. 16:57:03
34128645
Korrekt,megbízható partner!!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2007.09.03. 07:11:20
33727148
Köszönöm a vásárlást és az értékelést, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2007.09.03. 07:11:20
33586403
Köszönöm a vásárlást és az értékelést, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2007.09.03. 07:11:20
33724286
Köszönöm a vásárlást és az értékelést, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Átutalás után (12.-én érkezett meg a pénz) 8nap múlva kapta meg a terméket ha jól tudom a Vatera szabályzata 7napot ír elő (persze ebbe benne van a Szombat ill. Vasárnap amikor nincs posta) Mivel azt írta az árú használhatatlan volt ellenkező esetben a többi vásárlóval; akkor szó nélkül kicseréltem volna a terméket.(A termék küldést az is lassította, hogy Postán keresztül utalt ami 1-1,5 hét alatt érkezik a számlára!)Az utalást azt tudom bizonyítani Vatera felé a leveleket sajnos nem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Átutalás utánAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
394028.bdenes_v (546) (Eladó)
Semleges
2007.07.06. 22:15:45
28179978
Szívem szerint pozitívat adnék, egy téves licitálás történt. Nagyon szimpatikusan jelezte, hogy ennek ellenére átvenné az árut, de én nem akartam hogy feleslegesen megvegyen egy számára használhatatlan méretű pólót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkerülte a figyelmét, hogy gyerekruhára licitál, de ettől függetlenül megvette volna, csak én beszéltem le. Hátha egy kisfiún jobban áll:-)))Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás! f650gs
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
223153.shogun001_a (18) (Eladó)
Semleges
2007.06.06. 04:11:36
25854269
Sajnos a készülék nem volt megfelelő ezért nem jött létre az adás vétel. A partner nagyon korrektül viselkedett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt gyors és szimpatikus vaterást ismertem meg benne!Mindenkinek csak ajánlani tudom!+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+Köszönöm a vásárlást!!Remélem találkozunk még!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
