katmat65 (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
misslili_a (209) (Eladó)
Pozitív
2013.05.05. 21:28:35
1678369163
Minden rendben ment.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicamacska_a (41) (Eladó)
Pozitív
2011.08.08. 15:33:45
1468851894
Kapcsolattartó, gyors, kedves vevő! Szívből ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, megbízható, kommunikatív és nagyon kedves!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!! :o)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IllatVarazs (102) (Eladó)
Pozitív
2009.10.22. 16:09:52
769812956
Minden rendben, köszönöm. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha mindenki ilyen gyors, és korrekt lenne, öröm lenne az élet:) Nagyon köszönöm a vásárlást. Tiszta szívből ajánlom másoknak is. Csupa+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha mindenki ilyen gyors, és korrekt lenne, öröm lenne az élet:) Nagyon köszönöm a vásárlást. Tiszta szívből ajánlom másoknak is. Csupa+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek vásárló.Ajánlani tudom!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6818450.Itsip01 (156) (Eladó)
Pozitív
2008.12.11. 21:04:54
498381984
Villámgyors, korrekt, megbizható vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek. Remélem, még találkozunk. Sok +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6818450.Itsip01 (156) (Eladó)
Pozitív
2008.12.11. 21:04:54
498398692
Villámgyors, korrekt, megbizható vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek. Remélem, még találkozunk. Sok +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható vásárló. Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek! :) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt,szupergyors,mindenkinek csak ajánlani tudom!Köszönöm a vásárlást,remélem találkozunk máskor is!Sok-sok+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
