krysztyna78 (17) 81.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő a licitzártakor jelezte, hogy legyek türelemmel, mert családi problémák miatt mégsem tud vásárolni. Három hónap telt el azóta és hiába írok, sms-ezek.... Nincs semmi gond, mindent megértek, de azért egy darab választ csak megérdemeltünk volna. Remélem komoly gond nincsen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a licitzártakor jelezte, hogy legyek türelemmel, mert családi problémák miatt mégsem tud vásárolni. Három hónap telt el azóta és hiába írok, sms-ezek.... Nincs semmi gond, mindent megértek, de azért egy darab választ csak megérdemeltünk volna. Remélem komoly gond nincsen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nhajdubeatrix (1421) (Eladó)
Negatív
2010.07.08. 10:29:08
168552756
Először hamar jelentkezett, kérte, hogy elsőbbségivel küldjem el a terméket. Azóta se híre, se hamva... Nem ítélkezem, nem tudom mi történhetett... De én nem várnék tovább, eltelt 2 hónap.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.blaskobernadett (309) (Eladó)
Negatív
2010.07.07. 13:15:54
168423107
Azt mondta a vételkor, hogy másnap utal én feladtam a csomagot. Megkapta, de a pénz nem jött. 1000ft+csomagdíj. Gratulálok magamnak. :( Hazug nőszemély! Negativ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feladtam neki a pénzt, a csomagot nem küldte el, emailban nem elérhető és a telefonon történő beszélgetés után sem küldte a csomagot. Nem ajánlom, ne üzleteljetek vele! Ezt az értékelést 2 hónap után írom, igazán nem vagyok türelmetlen. Minden esetre, ne üzleteljetek vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feladtam neki a pénzt, a csomagot nem küldte el, emailban nem elérhető és a telefonon történő beszélgetés után sem küldte a csomagot. Nem ajánlom, ne üzleteljetek vele! Ezt az értékelést 2 hónap után írom, igazán nem vagyok türelmetlen. Minden esetre, ne üzleteljetek vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves hölgy, anyagi problémák merültek fel nála!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi probléma merült fel!Mégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kérte a terméket.Sajnos nemjelentkezett a megbeszéltek szerint!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kérte,hogy várjak amíg utalni tud,ennek a kérésnek hetekig eleget tettem,útólag írtam,hogy milegyen a megnyert termékkel választ a mai napig nemkaptam.nonstop24_a (247) (Eladó)
Pozitív
2010.06.12. 21:54:09
168311805
AJÁNLOM SZÍVBŐL MINDENKINEK!KÖSZÖNÖM!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom. Több, mint egy hónapig vártam a fizetésre, ami nem történt meg, sőt, még a megkereséseimre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1127306.molnarkircsi (32) (Eladó)
Pozitív
2010.06.09. 14:07:12
168148007
Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom hogy nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.egyszer még írt, hogy türelmet kér, aztán semmi, nem válaszolt, több mint egy hónap telt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dettike003 (363) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 22:09:09
168804138
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
149741.boldwayalex (2116) (Eladó)
Pozitív
2010.06.05. 14:13:58
168844304
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt, pontos partner. Szívből ajánlom Őt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több hetet vártam és sokszor kerestem, de sajnos nem jött válasz, így nem tudok már tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kommunikatív partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megszorult anyagilag és nem tudta kifizetni a ruhákat. Van ilyen. Elküldtem fizetés nélkül, de jutalékot nem szeretnék fizetni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Közönöm! Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Közönöm! Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelflower_a (483) (Eladó)
Pozitív
2010.05.14. 20:42:15
168330135
Kedves, szimpatikus, nagyon rendes partner, ajánlom mindenkinek!!! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt vaterás.Mindenkinek bátran ajánlom!Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Domingez79 (674) (Eladó)
Pozitív
2010.05.10. 16:48:49
168223184
Kommunikatív, korrekt partner, csak ajánlani tudom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves rendes korrekt partner!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1398907.evelinroland (2) (Vevő)
Pozitív
2010.05.08. 13:03:03
168171325
Jó volt vele üzletet kötni időben utalta a terméket,ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Ajánlom másnak is!Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Truckzoli (1608) (Eladó)
Pozitív
2010.04.30. 09:02:02
168421865
Nagyon korrekt és gyors,megbízható vevő. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkivul gyors, pontos és korrekt vateras !! ajanlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner, csak ajánlani tudom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kommunikatív partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olcsobabakocsi (1272) (Eladó)
Pozitív
2009.09.28. 15:20:21
153268929
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aranybanya (946) (Eladó)
Pozitív
2009.09.09. 21:14:44
151286377
Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
