tapaizoltan (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vaterás! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
movicskusz (818) (Vevő)
Pozitív
2011.02.20. 14:39:10
1441820556
gyors kedves eladó maximálisan +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2011.02.03. vásárolta a triciklit,mivel 11-ig nem jelentkezett ,én írtam neki, erre sem reagált így 13-án ismét írtam,melyre az volt a válasz külföldön van hét közepén jönnek haza akkor tudja rendezni,hát sajnos ez az időpont is elmúlt ismét én kerestem több emilt is írtam nem válaszolt!A telfonjára is küldtem üzenetet amit meg is kapott!Érdekes a teszveszre naponta többször is bejelntkezett ,ottani kérdéseire válaszolt!Nem kell bújkálni,illet volna legalább válaszolni!!! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon meg vagyok elégedve!!Minden rendbe ment!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és alkalmazkodó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, bátran tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.potoslaszlo (39) (Eladó)
Pozitív
2010.02.09. 17:33:05
915301567
Minden rendben zajlott, egy igen korrekt és gyors üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.