Titti83 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az utaláshoz rossz bankszámlaszámot adott meg, én el is utaltam 2 termékért majdnem 5000ft! A leveleimre nem válaszol, a termékeket nem kaptam meg. Ne haragudj, de te vagy a hibás, úgy lenne korrekt, ha postáznál! Én nem tehetek róla!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az utaláshoz rossz bankszámlaszámot adott meg, én el is utaltam 2 termékért majdnem 5000ft! A leveleimre nem válaszol, a termékeket nem kaptam meg. Ne haragudj, de te vagy a hibás, úgy lenne korrekt, ha postáznál! Én nem tehetek róla!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6496010.bobesbobek17 (1988) (Vevő)
Pozitív
2008.12.17. 15:41:40
497453479
Kedves, rugalmas, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4242961.pajaotthon (767) (Vevő)
Pozitív
2008.12.16. 19:14:59
497454181
Az eladó szimpatikus,-korrekt, az árú olcsó, jó! Minden rendben! Köszönöm!!! ++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, gyors, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örömmel adom az első értékelést. Szuper teszveszes!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
