Barbikaa (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több mint 3 hete lejárt az aukció, számos levelet írtam, fiz. emlékeztetőt küldtem, 2 x hívtam telefonon, azt igérte utal, mégsem történt semmi, ennél többet nem tehettem, nem szeretném még a jutalékot is elbukni miatta,nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, kedves partner, szivesen ajánlom másoknak is, ++++++++++, köszönöm a vásárlást !:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vásárló csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katsuk9999 (335) (Eladó)
Pozitív
2008.09.16. 18:53:54
423732644
Lassan, de biztosan... köszönöm. Megbízható vevő. Legyen szerencsénk máskor is! ;-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, pontos és villámgyors vevő. Csak ajánlani tudom, csupa ++++++. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő, ajánlom!!! Feladtam a csomit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.labdarozsa (3370) (Eladó)
Pozitív
2008.08.26. 18:16:19
407106581
gyors,kedves partner.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.