Yosemite (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, korrekt partner.Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner.Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaboca66_t (850) (Eladó)
Negatív
2016.02.02. 16:30:02
2159594762
Inkább nem írom le ide stílusát. A késést is természetesnek vette. Kellemetlen adás-vétel volt.
Másik fél: SENKINEK NEM AJANLOM, engem ugyan figyelmeztettek, hogy egy pokhendi nyugdijas no, de nagyon kellett az aru... Ami gagyi kinainak bizonyult.... Tole semmit soha, hello :)))
mjmteleki (2561) (Eladó)
Pozitív
2016.02.02. 08:10:56
2174314073
Gyors, pontos, megbízható. Másnak is bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
felhasznalo32 (3072) (Eladó)
Pozitív
2016.01.27. 08:18:48
2155792109
Gyors, pontos lebonyolítás. Köszönöm a vásárlást, visszavárom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. A partnert kiemelten ajánlom. Kedves, korrekt, pontos. Öröm volt az üzletkötés. Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. A partnert kiemelten ajánlom. Kedves, korrekt, pontos. Öröm volt az üzletkötés. Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. A partnert kiemelten ajánlom. Kedves, korrekt, pontos. Öröm volt az üzletkötés. Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. A partnert kiemelten ajánlom. Kedves, korrekt, pontos. Öröm volt az üzletkötés. Pozitív+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorgye38 (1216) (Eladó)
Negatív
2016.01.12. 11:45:04
2176018583
Kedves Hölgyem!
Az olvasást és a szövegértést már általános iskolában megtanítják. Amit Ön megvásárolt ott is szerepel:
szállítási költség: van
szállítás és fizetés módja: levélküldemények előre utalással/sima levél. Többi mint 600 pozitív értékelés azt jelenti, hogy ők megértették.
Azt már csak zárójelben jegyezném meg, ha már vaterázik olvassa el a szabályzatot figyelmesen, 7 nap van a kapcsolatfelvételre.
Ön 2 nap után negatívra értékelt. Gratulálok.
Másik fél: Azt irta, ingyenes, megsem az...
NEM ajanlom,
reszemrol vege, hello :)))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regitargyaim (5004) (Eladó)
Pozitív
2016.01.10. 12:13:19
2172306065
Köszönöm a vásárlást. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szilvis23 (184) (Eladó)
Pozitív
2016.01.03. 19:09:41
2166852206
Ajánlott partner, minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő,megbizható partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. A partnert kiemelten ajánlom. Gyors, kedves korrekt. Pozitív++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
