Yarisz (11) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden gyorsan ment, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyusz948 (5001) (Eladó)
Pozitív
2018.02.10. 14:24:12
2579859080
Pontos, kedves partner, rugalmas lebonyolítás+++++++++++++++ 01-29 postáztam. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyusz948 (5001) (Eladó)
Pozitív
2018.02.10. 14:23:46
2579858414
Pontos, kedves partner, rugalmas lebonyolítás+++++++++++++++ 01-29 postáztam. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senga71_a (2819) (Eladó)
Pozitív
2018.02.03. 18:23:04
2589100328
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vásárló, bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pankaescsiribi (312) (Eladó)
Pozitív
2016.02.06. 20:16:20
2188862291
Kedves vásárló, minden rendben ment! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takitrixi (4785) (Eladó)
Pozitív
2015.07.19. 13:46:54
2093946083
köszönöm a vásárlást korrekt partner minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönjük a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomiviki (3787) (Eladó)
Pozitív
2014.12.22. 23:37:20
2009335511
Minden rendben zajlott, megbízható, kedves partner! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stribeca_t (993) (Eladó)
Pozitív
2014.12.14. 08:17:34
2007697151
Minden rendben ment, kedves, megbízható és jó kapcsolattartó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
outlettizenegy (208) (Eladó)
Pozitív
2013.12.03. 10:06:09
1818556589
Minden rendben zajlott. Jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cintia156 (122) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 12:21:09
1824343577
Minden rendben,korrekt Vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Saujnálom, hogy így alakult
Másik fél: Nem az elemen van a hangsúly!!Nem ismertem el, hogy egy adapter van a dobozhoz! A csomag igen is, hogy hiányos volt, bárhol utána lehet nézni, hogy 2 jár hozzá.Hivatalos szakszervízbe is bevittem a terméket, és Ők is csak megerősíteni tudták, hogy igen a termék sajnos hibás!
Mint, vevő korrektnek érzem magam, a pénzt utaltam, hibás termék rajtam maradt. Ezek után vonja le mindenki a konzekvenciát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
