Csini88 (16) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
7958987.Magdalena-Hanna (351) (Vevő)
Negatív
2009.06.19. 17:15:45
637061463
Meghírdetett 5 feliratos bodyt.Kértem fizetési halasztást utazás végett,nem engedte.Fzettem,3hét múlva küldte.A bodykon nem az volt a felirat,mint az aukcióban.Írtam,hogy kérném a meghírdetettet.Azt írta lehet + költségértNO COMMENT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3209550.foxhole (336) (Eladó)
Pozitív
2008.12.02. 11:18:10
468534078
Megbízható, pontos, jó kapcsolattartó vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vásárló!! Másoknak is ajánlom ! :::))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirunabenito (185) (Eladó)
Pozitív
2008.11.17. 21:26:16
465215488
Jó kapcsolattartó, pontos vevő. Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Megbízhaó vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nazsimazsi (217) (Eladó)
Pozitív
2008.11.11. 15:38:14
468272298
Kedves, gyors vevő. Mindenkinek szívesen ajánlom. Sajnos a gyorsaságát nem tudtam viszonozni, amiért ismételten elnézését kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható vevő,csak ajánlani tudom.Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Ajánlom.Megbízható.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, másoknak is jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, másoknak is jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
somogyiandi (945) (Eladó)
Pozitív
2008.11.03. 18:54:12
465260736
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ma postáztam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,kedves, gyors vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7808873.Hajnalina79_t (582) (Eladó)
Pozitív
2008.10.31. 10:17:34
467843794
Gyors, korrekt vásárló. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anyamaszat (210) (Eladó)
Pozitív
2008.10.14. 14:34:35
447639021
Pontos, megbízható vevő, rózsaszín csekkes rendben megérkezett, köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő mindenkinek szivből ajánlom sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drazsekati (279) (Eladó)
Pozitív
2008.10.09. 17:50:52
446320513
Gyors,kedves Vevő! Minden rendben ment! Szívből ajánlom! Csomag úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
uglar_zsuzsi (66) (Vevő)
Pozitív
2008.10.07. 22:19:57
443563473
Rugalmas,jó eladó,szép árut kaptam,mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rockerzoli (112) (Eladó)
Pozitív
2008.10.04. 18:39:13
443511743
rugalmas gyors vásárló,a terméket a mai nap postáztam.köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitiv ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
onlineshop7 (523) (Eladó)
Negatív
2008.09.26. 12:10:31
430543789
NAGYON NAGYON KOMOLYTALAN LÁTSZIK HOGY KEZDŐ DE ÍGY NEM IS FOGJA FOLYTATNI MERT SENKINEK SEM AJÁNLOM! NEM FIZET CSAK HITEGET, AZTÁN MÉG KAMUZIK IS! KOMOLYAN NEM AJÁNLOM SENKINEK REMÉLEM KIZÁRÁSRA KERÜL! NEGATÍV----------------------------
Másik fél: Nagyon nehezen lehet elérni! telefonos megkeresés alkalmával azt mondja nem talál azután meg követeli a pénzét!Csak akkor utaljatok neki ha biztosítottátok magatokat hogy tuti megkapjátok a cuccot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
