chdettyberni (-1) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 2 adásvétel
0 0 1 2 adásvétel
Lakhely:
Regisztráció dátuma: 2015.11.11.
Utolsó belépés: 2019.12.08. 15:30
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

integralkft (13208) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2016.03.18. 10:13:24

Termékkód

2203219259

A vevő 02.24.-én nyerte meg a terméket. Mivel nem jelentkezett, ezért a 2 hetes licitálási idő után felszólítottam a fizetésre. A 3. üzenetemre ezt válaszolta: "Legyenszíves a kávéfőzőket félretenni nekem Április 04-éig,mert akkor kapok családi pótlékot,és abból azonnal utalni is fogom" A vásárlási értesítőmben is leírtam, hogy 2 hét a fizetési határidő és nem 1,5 hónap. Nem tudunk tovább várni.
Másik fél: Tisztelt integralkft! A megjegyzése nem pontos! Azt is megírtam,hogy betegség miatt két héten át nem dolgoztam,és CSAK a munkahelyemen van számítógép hozzáférésem!Azt is megírtam,hogy igényt tartok a kávéfőzőkre,de hirtelen jött betegségem miatti kivizsgálások elvitték a pénzemet. Megírtam szépen,érthetően a problémámat!!! A negatív értékelést emiatt sértőnek veszem!!!!!!Sajnálatos,hogy ennyire érzéketlen.......

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

integralkft (13208) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2016.03.18. 10:13:03

Termékkód

2203164656

A vevő 02.24.-én nyerte meg a terméket. Mivel nem jelentkezett, ezért a 2 hetes licitálási idő után felszólítottam a fizetésre. A 3. üzenetemre ezt válaszolta: "Legyenszíves a kávéfőzőket félretenni nekem Április 04-éig,mert akkor kapok családi pótlékot,és abból azonnal utalni is fogom" A vásárlási értesítőmben is leírtam, hogy 2 hét a fizetési határidő és nem 1,5 hónap. Nem tudunk tovább várni.
Másik fél: Tisztelt integralkft! A megjegyzése nem pontos! Azt is megírtam,hogy betegség miatt két héten át nem dolgoztam,és CSAK a munkahelyemen van számítógép hozzáférésem!Azt is megírtam,hogy igényt tartok a kávéfőzőkre,de hirtelen jött betegségem miatti kivizsgálások elvitték a pénzemet. Megírtam szépen,érthetően a problémámat!!! A negatív értékelést emiatt sértőnek veszem!!!!!!Sajnálatos,hogy ennyire érzéketlen.......

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.