chdettyberni (-1) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
integralkft (13208) (Eladó)
Negatív
2016.03.18. 10:13:24
2203219259
A vevő 02.24.-én nyerte meg a terméket. Mivel nem jelentkezett, ezért a 2 hetes licitálási idő után felszólítottam a fizetésre. A 3. üzenetemre ezt válaszolta: "Legyenszíves a kávéfőzőket félretenni nekem Április 04-éig,mert akkor kapok családi pótlékot,és abból azonnal utalni is fogom"
A vásárlási értesítőmben is leírtam, hogy 2 hét a fizetési határidő és nem 1,5 hónap. Nem tudunk tovább várni.
Másik fél: Tisztelt integralkft! A megjegyzése nem pontos! Azt is megírtam,hogy betegség miatt két héten át nem dolgoztam,és CSAK a
munkahelyemen van számítógép hozzáférésem!Azt is megírtam,hogy igényt tartok a kávéfőzőkre,de
hirtelen jött betegségem miatti kivizsgálások elvitték a pénzemet. Megírtam szépen,érthetően a problémámat!!! A negatív értékelést emiatt sértőnek veszem!!!!!!Sajnálatos,hogy ennyire érzéketlen.......
integralkft (13208) (Eladó)
Negatív
2016.03.18. 10:13:03
2203164656
A vevő 02.24.-én nyerte meg a terméket. Mivel nem jelentkezett, ezért a 2 hetes licitálási idő után felszólítottam a fizetésre. A 3. üzenetemre ezt válaszolta: "Legyenszíves a kávéfőzőket félretenni nekem Április 04-éig,mert akkor kapok családi pótlékot,és abból azonnal utalni is fogom"
A vásárlási értesítőmben is leírtam, hogy 2 hét a fizetési határidő és nem 1,5 hónap. Nem tudunk tovább várni.
Másik fél: Tisztelt integralkft!
A megjegyzése nem pontos! Azt is megírtam,hogy betegség miatt két héten át nem dolgoztam,és CSAK a munkahelyemen van számítógép hozzáférésem!Azt is megírtam,hogy igényt tartok a kávéfőzőkre,de hirtelen jött betegségem miatti kivizsgálások elvitték a pénzemet.
Megírtam szépen,érthetően a problémámat!!!
A negatív értékelést emiatt sértőnek veszem!!!!!!Sajnálatos,hogy ennyire érzéketlen.......
