11239111.kalman111 (5) 64.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
7090541.szage89_t (30) (Eladó)
Negatív
2009.03.06. 17:44:42
561594263
Nem reagál az Emailekre, többszöri felszólítás után a jutalékvisszatérítés miatt negatív. Hozzáteszem 2 hetet vártam a pénzre, addig is csak 1 E-mailt kaptam. Szerintem inkorrekt, az értékelésein is látszik, SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem reagál az e-mailekre.A jutalék visszatérítés miatt sajnos ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Beaujolais (606) (Eladó)
Pozitív
2008.12.18. 13:26:55
484474194
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek, és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, segítőkész. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csilla1977 (325) (Eladó)
Negatív
2008.11.23. 16:00:45
443116425
Eddig Vártam!!!!!!!!!!! Csak ígérget!!!!!!! Megbízhatatlan!!!!!!!!! Nem ajánlom!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
két hétig vártam a válaszát, írtam neki két mailt is, de nem jelentkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymesternyh (82) (Eladó)
Pozitív
2008.10.15. 15:13:58
443226923
minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem reagál a mailokra. Eleget vártam szerintem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több emailt is küldtem neki, de nem jelentkezett a videókártyáért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint történt.MEGBÍZHATÓ partner,AJÁNLOM Önöknek is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt.MEGBÍZHATÓ partner,AJÁNLOM Önöknek is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.