Paganini_a (3) 80%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mindenkinem csak ajánlani tudom ,gyors kapcsolatfelvétel,nagy korrektség jellemzi, további sok sikert és remélem még találkozunk.üdv zoli.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:51
165356416
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:51
165434186
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:51
165434187
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:51
167171946
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
167171945
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
166420838
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
167171949
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
166875511
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
166633218
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
167171947
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
167171948
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 00:38:50
166633213
Nagyon korrekt vaterás .Ajánlom mindenkinek bizalommal.++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1330626.zsiguli00 (726) (Eladó)
Pozitív
2010.04.02. 10:35:41
166887826
Nagyon korrekt vaterás.Ajánlom mindenkinek. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Paganini eloszor a megszabott 3 nap tobbszorose utan jelentkezett. Valoban zavarban voltam mert nem emlekeztem hogy 6310i telefonom fent lett volna, egy masik NOKIA-rol viszont tudtam hisz en tettem fel (utana lehet nezni). Mint kiderult, a parom tette fel a 6310i-t mivel o mar tudta hogy kapok tole egy masfajta telefont. Ezert nem ertettem a dolgot. Mindez tortent penteken. Mondtam Paganini urnak kideritem mi van es visszahivom. Vasarnap delutan visszahivtam es kozoltem vele hogy elviheti a telefont, mire o visszakozott hogy mar nem aktualis. Ugy latszik Paganini ur csak egy iranyban erzi fennallonak az eladoi-vasarloi kotelesseget. Talan magaba nezhetne mielott serteget.
Másik fél: Nem szeretem a sárdobálást, de a valótlan dolgokra reagálok.
1./ Hilds úr felé először e-mailben jelentkeztem, amire semmilyen válasz nem érkezett, ez után kerestem telefonon , amit ő elkésett első jelentkezésnek vesz.
2./ Ha az eladó azt állítja, hogy a megnyert terméket nem is tette fel a Vaterára, (pedig válaszolt a kérdésekre) és egy teljesen más terméket akar eladni, - szerintem nem csoda, hogy a bizalom csökken, és egy héttel később nem kötök vele üzletet.
3./ Sértegetni nem szoktam, ha mégis úgy érzi, azért elnézést kérek, de a tények tények.
Remélem legközelebb sikeres üzletet bonyolítunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Problémamentes tranzakció. Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, problémamentes lebonyolitás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
