Napocska77_v (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
559207.kicsimonique (12) (Vevő)
Pozitív
2007.01.22. 00:22:11
12558232
köszönöm, megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.559207.kicsimonique (12) (Vevő)
Pozitív
2006.12.22. 10:55:04
12558036
pozitív, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi, minden rendben volt, csak ajánlani tudom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.112116.bojhosnyuszitappancs (-1) (Eladó)
Semleges
2006.11.21. 21:16:07
14261246
Helyproblémák miatt sajnos nem valósult meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
559207.kicsimonique (12) (Vevő)
Pozitív
2006.11.14. 11:21:12
12558348
minden rendben ment. köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit megkésve bár,de minden OK!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megnyert ruha nagyon szép, az eladó tökéletesen korrekt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.31760.siri54 (174) (Vevő)
Semleges
2006.10.17. 05:10:54
12556826
Gondolom az eladó túl alacsonynak találta azt az összeget, amennyiért elkelt a kabát, és azt a megoldást választotta, hogy nem jelentkezik, hiába próbálom keresni, nem válaszol. Három termékével is így jártam. Igazából nem semlegest érdemelne...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.31760.siri54 (174) (Vevő)
Semleges
2006.10.17. 05:07:49
12556620
Az eladó nem hajlandó felvenni a kapcsolatot, válaszra sem méltatja az üzeneteimet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.31760.siri54 (174) (Vevő)
Semleges
2006.10.17. 05:06:13
12555878
Az eladó egyszerűen eltűnt, hiába írogatok neki, nem is válaszol, de ahogy nézem, nem csak én jártam így...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pfranciska_v (68) (Vevő)
Semleges
2006.10.13. 21:20:37
12558703
A kabátot nem kaptam meg, gondolom ennyiért mégsem akarta odaadni... Ésszerűbben kéne vaterázni...szerintem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pfranciska_v (68) (Vevő)
Semleges
2006.10.13. 21:18:56
12559231
A sapkát nem kaptam meg, sem magyarázatot. Mindenesetre nem akarom én adni az első negát...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A sapkák rendben megérkeztek. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A sapkák rendben megérkeztek. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A sapkák rendben megérkeztek. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez is sikeres volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.559207.kicsimonique (12) (Vevő)
Pozitív
2006.10.13. 17:50:18
12559305
köszi :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.559207.kicsimonique (12) (Vevő)
Pozitív
2006.10.13. 17:50:18
12559100
:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kellemes modorú korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kellemes modorú korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kellemes modorú korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kellemes modorú korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó minőségű,jo állapotú és a tetejébe olcsó terméket sikerült vásárolnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és pontos eladó. Nagyon szép árút kaptunk, amit ezúton is köszönünk! Ajánlom Őt mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.