fulgyu (10) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
SAJNOS TÖBBSZÖRI KERESÉSRE SEM REAGÁL !!! a negatívom visszavonom ha fizet !!! a negatívot azért kapta mert itt a vaterán egy vevő sem tudhatja hogy az eladónak mennyire van szüksége az áru árára !!! ön megvett valamit ( más is megvette volna és fizetett volna és akkor a pénzt megkaptam volna ) Sok eladó azért árulja a cuccát mert szó szerint lét kérdés az a pénz egyszóval nem hobbiból ezek az emberek nevében adom ezt a negatívot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem fizető vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Charger4all (2190) (Eladó)
Pozitív
2013.03.19. 08:21:26
1728309032
Minden a legnagyobb rendben és gyorsan történt. Csak ajánlani tudom a partnert. A csomagot postáztuk, szerdára a megbeszélt címen! Bízunk benne hasonló kérdésben ismét hozzánk fordul és lájkol a facebookon. :) Köszönjük a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsirosgeza20 (8359) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 20:17:47
1681169819
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princes47 (1276) (Eladó)
Pozitív
2010.11.16. 19:23:43
183803751
Gyors megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27 (10467) (Eladó)
Pozitív
2010.09.03. 22:25:37
179557064
Korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27 (10467) (Eladó)
Pozitív
2010.09.03. 22:25:37
179557038
Korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
698816.rEVOLUTIONSound (142) (Eladó)
Semleges
2010.09.01. 21:08:56
164695579
Várt 1 hetet? Van ilyen ha az ember nem a sarki trafikba szalad le, hanem interneten vásárol, utalással fizet és még a postára is várnia kell.
Másik fél: Nem egy hetet vártam! Egy hét után azért kerestem hogy az átutalt vételár odaért-e, és azt a választ kaptam hogy igen, de még nem volt ideje feladni az árut.De az értékelésem visszaigazolására is márciustól szeptemberig 6 hónap kellett!
Ezért nem értem miért kell ilyen sértődött választ adni ha egy vevő a pénz elutalása után egy héttel felhívja, hogy megkapta-e a vételárat és mikor várható a termék érkezése?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1322433.barnamacska (957) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 16:17:10
177831654
Gyors, pontos, megbízható Vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Gyors Vásárló!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
walhalla208 (864) (Eladó)
Pozitív
2010.07.29. 11:34:41
172837969
Gyors, pontos, korrekt partner. Mindenkinek szívből ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KartonZsiraf (113) (Eladó)
Pozitív
2010.07.06. 18:09:17
174126126
Minden rendben ment, kedves, rugalmas, segítőkész vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
979348.CocaCola77_a (2921) (Eladó)
Pozitív
2010.06.17. 15:57:48
172373279
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agicacska (130) (Eladó)
Semleges
2010.06.12. 18:34:49
170737692
Megbízható, korrekt partner.
Másik fél: Köszönöm, igyekszem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam vele a kapcsolatot felvenni, megkereséseimre nem reagált!
Másik fél: Az e-mail fiókomból egy hónapra visszamenőleg minden levél eltünt, és vagy késve vagy megsem kaptam a nekem kűldött leveleket. Végül is telefonon sikerült egyeztetnünk, és az áru átvételét megoldani.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feherpako90 (176) (Eladó)
Pozitív
2010.02.28. 16:45:57
163317410
Megbízható, gyors partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
