pnorbi86 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott le.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zotmund66 (1170) (Eladó)
Pozitív
2011.05.11. 07:25:39
1453057618
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közvetlen miután az árut leütötte, közölte, hogy mégsem kell, majd még hosszú ideig telefonon zaklatott. Kerüljétek, mert ez egy igazi lúzer!
Másik fél: Miután az árut leütöttem, érdeklődtem, hogy mikor mehetnénk a robogóért. Megbeszéltünk egy néhány nappal későbbi időpontot. A megbeszélt nap előtt még egyszer felhívtam, hogy pontosítsuk a helyet és időpontot, mire azt mondta, hogy a motort ellopták. A zaklatás annyiból állt, hogy miután a hasznaltmotor.hu-n megláttam egy hét múlva motort, megkértem egy ismerősömet, hogy hívja fel, hogy mi az igaszág a motorral. Ott kiderült, hogy a motort eladta másnak. Ezután még egyszer felhívtam kérdőre vonni, de nem is merte felvenni a telefont, csak a barátnője. Szerencsére nem került semmi pénzembe ez az egész, de ettől függetlenül nem ajánlom senkinek, gerinctelen, hazug ember!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MInden OK! Jó vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
