114127.dadits16_v (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos negatívot kell adnom, mert íméljeire nem válaszol és rossz teloszámot adott meg!!! (valami öreg hölgynél csörög ki!) Ezért nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos negatívot kellet adnom mert a megnyert árut a mai napig nem küldte el. Az e-mailjaimra melyet ez évben küldtem neki az áru átvételével kapcsolatban nem válaszolt, és telefonon sem lehet elérni, mert valaki idegennél csörög ki, nem az ő telefonja. Az adásvétel meghiúsulása nem rajtam múlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, született vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28550.odry898_v (30) (Vevő)
Pozitív
2006.12.03. 13:23:07
15789040
Minden rendben volt Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel közös megállapodással nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
