Annyeska_v (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
siposandi73 (377) (Eladó)
Negatív
2010.01.26. 22:53:10
155800809
KEDVES ÁGI! NAGYON KLASSZ KEDVES ÉRTÉKELÉST KAPTAM TŐLED KÖSZÖNÖM! A TÁSKA NEM AZ ÁLTALAD ELTÚLZOTT ÁLLAPOTBAN VAN EZ NEM A NAGYOTMONDÓ VERSENY! A PÉNZT BEFIZETTEM A SZÁMLÁDRA ÉS MÉGSEM KÜLDTED VISSZA A TÁSKÁT! MOST AKKOR A PÉNZT IS ÉS A TÁSKÁT IS BENYELTED??????? ÁLLÍTÓLAG RONCSOT KAPTÁL AKKOR MIÉRT NEM KÜLDÖD VISSZA MIUTÁN VISSZAKAPTAD A VÉTELÁRAT??????? TE BESZÉLSZ HAZUGSÁGRÓL EZ AKKOR MILYEN VISELKEDÉS AMIT TE TANÚSÍTASZ?????? KÜLD VISSZA A TÁSKÁT ILYEN VASTAG BŐR VAN A KÉPEDEN? NEM AJÁNLOM
Másik fél: Az általam leírt értékelés teljesen igaz. Pénzt egyáltalán nem utalt ezért nem kapta vissza az általa táskának nevezett vackot. A nega után még próbálkozott hazugságokkal és hitegetéssel de nem cserélte vissza mai napig holott én felajánlottam, hogy kifizetem a postaköltséget és a negát is visszavonom. Ennél korrektebb már nem tudtam lenni. Neki a pénz és a táska is kellene. Viszont a spamat tudja az e-mailemre küldeni! Mindegy, remélem boldogabb lett a kicsalt 3000 Ft-omból. Szánalmas! Kár, hogy ilyen lehet Vaterás!
TOVÁBBRA SEM AJÁNLOM SENKINEK!!! Ha mégis vásárolnál, gondold át 2x is és mindenképpen nézd meg, mert biztosan állítom, hogy cserélni már nem fogja csak a pénzedet elnyelni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nagyon aranyos, korrekt. Mindenkinek ajánlom, értékelésem?+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
68052.cecuska (160) (Eladó)
Pozitív
2009.10.18. 09:30:53
154578710
korrekt partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható!!! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm szépen! Sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
