Judyka77 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
luxusker (1474) (Eladó)
Pozitív
2013.06.03. 15:58:05
1742400410
Az adásvétel rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dumbojatek (660) (Eladó)
Pozitív
2010.11.27. 22:20:22
185818727
Minden rendben történt, korrekt Vaterás, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem fizette ki a terméket,emailekre nem válaszol..,NEM AJÁNLOM SENKINEK
Másik fél: Mit nem fizettem én ki??? 3 hete elutaltam a pénzt!!! Állítólag el is küldted, mivel megkaptad az árát, csak épp nem érkezik meg. Napok óta kerestetem a postán az órát, h hova tűnhetett. Érdekes, nekem eszembe nem jutott negatívval értékelni téged. Elég pofátlan dolognak tartom ezt! Ráadásul van képed ilyen hazugságot állítani, h nem fizettem ki. Gratulálok! Jah, és két napja válaszoltam, h nem találják. Érdekes!
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek, korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caprice6_a (883) (Eladó)
Pozitív
2010.11.22. 21:09:01
184279477
Köszönöm minden rendben, mindenkinek ajánlóm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
