1144408.Inf123 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többször kerestem visszaírt hogy várjak de tovább nem várok március 30 ütötte le a terméket.minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egy hónap után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1185259.Zsofiakos (113) (Eladó)
Pozitív
2010.08.13. 15:47:36
177510037
Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben ment. gyors, pontos volt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
102339.Thony_a (1297) (Eladó)
Negatív
2009.12.04. 14:33:40
156025215
T. Uram. Annyit igazán elvártam volna Öntől, hogy jelzi felém, ha valami oknál fogva mégsem tart igényt rá. Hogy hány levelet kellene írnom ahhoz, hogy ez megtörténjen nem tudom, de nem kívánom már tovább húzni ezt az amúgy is hosszúra (félre) sikeredett tranzakciót.
Másik fél: Én hívtam önt telefonon, flegmán és lekezelően beszélt, azonkívül nem tudom milyen e-mailekről beszél... 4-500 Ft-ért, meg hagy ne kapkodjak.
Minden rendben volt. Megbízható, rugalmas partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Semleges
2009.10.13. 20:20:10
153183505
adás -vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adás vétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
