1149559.nickye19 (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1227745.bacsibanda (9) (Vevő)
Pozitív
2010.05.15. 14:14:14
158747026
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.01.06. 17:53:11
158615313
Gyors,korrekt,köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Óvakodjon tőle mindenki,csak akkor írt egyszer amikor a számlaszámát elküldte!!Azóta teljesen elérhetetlen,a pénzt elnyelte.Kérem minél előbb zárják ki a Vateráról,mielőtt még több embert megkárosít a rohadék!RENDŐRSÉGI eljárást indítok,ajánlom a többi károsultnak is!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.410035.szilu87 (106) (Vevő)
Negatív
2009.12.18. 17:35:53
157665662
nekem is hasonló a dolog. december 8.-án irta hogy feladta a csomagot de a mai napig nem érkezett meg. gondolom nem is fog soha.. pedig a barátnőm karácsonyi ajándéka van benne. eamilre nem válaszol, telefonon meg sose lehetett elérni.. köszönöm szépen. nem ajánlom senkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.November 27-én este megnyertem az aukciót (ez egy pénteki nap), november 30-án befizettem neki a pénzt a számlájára, a kabát (dec. 18.)a mai napig nem érkezett meg. A telefonszáma nem él, emailre nem válaszol. Teljesen megbízhatatlan!!!!!!!! A pénzemet meg benyeltem! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Napokig vártam, hogy kell e vagy mégsem végül nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.901936.Akitna84 (458) (Eladó)
Pozitív
2009.12.08. 07:19:50
157365817
Minden rendben ment, Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner!Csak ajánlani tudom!CSupa++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czubokaniko (284) (Eladó)
Pozitív
2009.11.18. 13:38:06
154273488
Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megértő, kompromisszumkész vevő, köszönöm és ajánlom!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm. Nagyon szimpatikus, gyors és megbízható Partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül minden sinen volt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden,komunikatív partner!!!Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
