1154044.Marcika89 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Harmadszor is elküldtem, neki a pontos adatokat, de nem küldte az összeget, a második levél után írt egy mailt, hogy rossz számlaszámot adtam meg! Amit egyébként mindíg másolással teszek a levélbe, nehogy hiba csússzon a gépelésbe! Mindenki utalása megérkezett, csak az övé nem! Azóta nem válaszol a levelekre, a telefonon aktiválta a hívó letiltását. Szóval elérhetetlen, komolytalan! Csak annyit kellett volna tennie, hogy ír egy levelet, hogy nem kell neki az adott termék. NAGYON NEGATÍV!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Komolytalan, megbízhatatlan. Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, 1 hónapig vártam, szerintem túl sokat is!A vatera felé is jeleztem, hogy a vevő nem veszi át a terméket. Már 3 hete várok! Az elején még hitegetett, hogy utalja az összeget, de legutóbbi levelemre már nem is válaszolt. Még fizetési emlékeztetőt is küldtem neki, amit a vaterának is továbbítottam nehogy letagadja, de semmi reakció nem érkezett rá. Mivel annyi korrektség nem volt benne, hogy jelezze ha meggondolta magát, ezért kénytelen vagyok negatívot adni. Én a szabályzat szerint jártam el és megtettem mindent, amit a vatera előír.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.97OOvintage (539) (Eladó)
Pozitív
2011.01.17. 19:54:15
1434209791
Bátran ajánlom,gyors,pontos,kommunikatív partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1159180.szeepyke (205) (Eladó)
Pozitív
2011.01.05. 11:48:36
1435126606
Gyors korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
telectronic (107) (Eladó)
Pozitív
2010.12.29. 20:04:46
190183126
Minden rendben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.