adri893 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
December 12-én érkezett a vevőtől egy e-mail arra válaszoltam 13-án. Azóta nálam nincs semmilyen e-mailes megkeresés. A tesz-veszre valóban minden nap belépek, hisz folyamatosan küldöm mindenkinek a megnyert termékeket. A tesz-veszen sem láttam levelet az eladótól. Sajnálom.
Másik fél: Én írtam nked, kár h nem lehet képet csatolni, de neked elküldöm, hogy ne hazudtolj meg. Remélem ezt megkapod. Köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzska76 (690) (Eladó)
Pozitív
2017.12.10. 16:01:45
2557638023
Minden rendben ment! Megbízható vevő, csak ajánlani tudom!!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyculli (1215) (Eladó)
Pozitív
2017.03.30. 19:27:24
2442362483
Az adásvétel rendben lezajlott, megbízható korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ticcsy27 (1288) (Eladó)
Pozitív
2014.11.12. 22:50:55
1993799474
Gyors, megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
