11608692.hmisi61_t (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt4 Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható vásárló. bátran ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan, pontosan a "nagykönyvben leírtak" szerint zajlott. Remélem, másik órám is megtetszik még! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11037112.vili78 (273) (Eladó)
Pozitív
2009.03.19. 22:37:32
578473248
Nagyon kedves,gyors,megbízható vevő!Mindenkinek szívből ajánlom!Csak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HondaToyota (94) (Eladó)
Negatív
2009.01.10. 02:14:37
513427649
Mindenki messze kerülje el őket,licitálgatnak,aztán amikor fizetni kell,akkor nyista,a telefon náluk dísznek van otthon,és nem arra hogy felvegyék..mindenki messze kerülje el őket,mert komolytalanok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható,gyors partner!Érdemes vele üzletet kötni,merem ajánlani mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
