8lacko8 (7) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 7 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 8 8 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.09.23.
Utolsó belépés: 2013.12.09. 08:45
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Kicsiherceg (1128) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.07. 16:25:11

Termékkód

1437360078

Gyors, korrekt vevő, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

euro-elektronic (6348) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.01.03. 06:09:51

Termékkód

184480150

Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BriMiE (1584) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.22. 11:54:51

Termékkód

171202098

Korrekt partner, ajánlom másoknak is!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

GUMIS12_a (172) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.14. 21:42:25

Termékkód

155472010

Az eladó külföldön tartózkodik,ezért a vásárolt árút nem tudta küldeni és én nem bírtam utalni a pénzt.Ő jelezte,hogy csak december közepén érkezik haza és csak utána tudjuk lebonyolítani az üzletet.Pozitívot nem tudok adni,mert az üzlet még nem jött létre,de negatívot sem adok,mert még létrejöhet.Semlegest muszáj volt adnom,mert a vatera letiltott addig,amíg nem készítem el az értékelést.
Másik fél: A hirdetésben egyértelmüen meg volt adva a: készpénzes fizetés,személyes átvétel.A tranzakció lezárta előtt még üzenetet is váltottunk,de ezzel semmiféle kifogásolni valója nem akadt.A termék leütése után kérte a vevő,hogy postán küldjem el neki a terméket(4db alufelnit).Nem véletlenül kértem a személyes átvételt,meg volt adva a Sz-Sz-B megye.Mivel külföldön tartózkodtam, egy családtagomat kértem meg,hogy adja majd oda a felniket,ha valaki megveszi.Öt nem akartam terhelni a csomagolás és postázás körülményességével.Dec-ben hazajöttem,a vatera letiltott,így beírtam,hogy az üzlet létrejött,bízva abban, hogy létrejön,de azóta e-mailre nem válaszol a vevő, a telefonja mikor hívtam, kikapcsolva.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gergo911 (1821) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.12.12. 07:23:25

Termékkód

158533472

Korrekt, megbízható vevő!!! :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

carhifi75 (1644) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.12.04. 12:14:43

Termékkód

157612457

Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

boldi75 (1442) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.11.28. 23:28:43

Termékkód

156157824

Rendkívül korrekt partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

396278.Birojeno00 (1078) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.11.17. 12:11:17

Termékkód

156908063

REMEK,GYORS,KIVÁLÓ VATERÁS!MAXIMÁLISAN AJÁNLOM MINDENKINEK!!!100%POZITÍV!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.