116506.tmaria74_v (6) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kiscsillag976 (2225) (Eladó)
Negatív
2008.12.17. 21:19:16
108579462
Egyetlen megkeresésemre sem reagált. Sajnálom, mert mások is licitáltak a termékre, neki kár volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még arra sem méltatott,hogy közölje nem kéri a terméket!!Megbízhatatlan,kommunikáció abszolut semmi:-( küldtem már 4-5mail válasz 0!
Szerintem 10nap elég volt a várakozásra.
Másik fél: Sajnálatos módon a nyaklánc leütését követően kórházba kerültem. Ma nyitottam meg a postafiókomat, összesen 3 db mail várt az eladótól...(nem 4-5!)Ilyet ugyebár előre senki sem tervez...
Ezek után természetesen nem kívánok a hölgytől vásárolni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm a vásárlást és a bizalmat.Mindenkinek ajálom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
157820.majusee (1564) (Eladó)
Pozitív
2007.11.13. 16:56:37
40792610
Köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! Remélem, találkozunk még:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Profi Vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KIVÁLÓ, precíz, megbízható partner! Bátran ajánljuk mindenkinek! Reméljük, hogy köszönthetjük még vásárlóink között! Köszönettel ezerekszer
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció!Gyors, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt üzletfél. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtisztelőnek érzem, hogy az első értékelést én adhatom: Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom. Remélem máskor is üdvözölhetem Vevőim között.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
