1183836.pacsirtamadar (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maximum01_a (164) (Eladó)
Negatív
2010.10.04. 20:12:38
181463029
15 nap alatt nem sikerült eljönnie és megnéznie a terméket, pedig 10 nap alatt 3 időpontot egyeztettünk. Az utóbbi 5 napban már a telefont sem veszi fel, az üzenetemre nem válaszol. A kellemetlen az egészben csak az, hogy bizonygatta, hogy mindenképpen jön, emiatt fenntartottuk neki az árut, pedig lehet, hogy ennyi idő alatt már elkelt volna a hangszer. SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerintem több, mint eleget vártam.Legközelebb hölgyem, ha megvásárol valamit jelentkezzen érte, vagy ha elállne, legalább egy levélre vegye a fáradságot.sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt, kedves vevő. Mindenkinek ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár ilyen eladásom még soha nem volt. Akceptálva a partner kezdő vaterás mivoltát, pozitív értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
489215.sack99_a (225) (Eladó)
Pozitív
2010.07.07. 10:41:57
170982615
minden rendben ment, ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harsfavirag22 (109) (Eladó)
Pozitív
2010.03.08. 21:54:40
164392481
Minden ok, csak így tovább
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendkivül korrekt megbizható partner. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
