yucesz (103) 96.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 107 | 144 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 122 | 172 adásvétel |
| Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
czgyongyi68 (1453) (Eladó)
Pozitív
2017.01.17. 16:45:50
2421287690
Minden rendben ment, gyors, kedves, megbízható partner. Köszönöm! Postán a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marika561 (4269) (Eladó)
Pozitív
2014.11.07. 11:12:46
1997450216
minden oké, rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos ezt meg kellett lépnem. A vevő visszalépett a vásárlástól.
Másik fél: ..nem volt kötelező meglépned! félreértettem a termék hírdetését, azt hittem választhatok szint, nem számítottam rá,hogy csak ezek vannak,ezekből kell választanom,általában akik otthon varrnak, több anyaggal rendelkeznek,vagy elmennek s vesznek,úgy is a vevő fizeti meg.. úgyhogy ez csak a TE rosszindulatodon múlt,hogy negatívat adtál!!! NE VEGYETEK TŐLE SEMMIT!!!!! ABSZOLÚT NEM RUGALMAS ÉS NEM IS ERRE A PIACTÉRRE VALÓÓ!!!!! kb. mint a rendszerváltás előtt, minden vagy fekete vagy fehér, köztes megoldást nem ismer!!! Haladni kellene a korral KEDVESEM!!! :D
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm, nagyon tetszenek a kis ruhák.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, ha csalódtál a kompban.Nálunk is parketta van, és nem karcolt.Mi nagyon szerettük, és egyáltalán nem volt semmi gond vele.Nem az volt a célom, hogy hibás terméket adjak el, soha nem tennék ilyet főleg nem egy kisbabás anyukával.Azért köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő....ajánlom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő....ajánlom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ranunculus3 (38) (Eladó)
Pozitív
2013.12.22. 23:45:56
1835252945
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
isisisis_v (880) (Eladó)
Pozitív
2013.12.09. 16:44:21
1829696462
Gyors,pontos és megbízható vásárlóm!Mindenkinek jó szívvel ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adriennnnke (129) (Vevő)
Pozitív
2013.12.03. 17:57:24
1830748505
Kedves, kommunikatív, ajánlom. ++++++++++++++++++++++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
iherczegno_v (398) (Eladó)
Semleges
2013.11.23. 15:38:43
1827882149
A vevő jelezte, hogy netbankos problémák miatt nem tud utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelzett, hogy netbankos problémák miatt nem tud utalniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors kacsolat tarto eladó teljesen pozitiv!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, de sajnos nem kérném a ruhákat családi okok miatt, mert egy drága gépet kellett beszerezni, a fiam egészsége érdekében és nem csak Öntöl, senkitől nem tudom megvenni a le licitált árut. Az egészség fontosabb. Sajnálom Ön nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, de sajnos nem kérném a ruhákat családi okok miatt, mert egy drága gépet kellett beszerezni, a fiam egészsége érdekében és nem csak Öntöl, senkitől nem tudom megvenni a le licitált árut. Az egészség fontosabb. Sajnálom Ön nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, de sajnos nem kérném a ruhákat családi okok miatt, mert egy drága gépet kellett beszerezni, a fiam egészsége érdekében és nem csak Öntöl, senkitől nem tudom megvenni a le licitált árut. Az egészség fontosabb. Sajnálom Ön nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Pozitív
2013.10.07. 14:55:10
1796824868
Remek vevő: gyors, pontos és precíz. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Semleges
2013.10.02. 13:51:50
1798944368
Elállt a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elállt a vásárlástól!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisherceg00 (1065) (Eladó)
Pozitív
2013.09.30. 17:26:40
1799590442
Megbízható,gyors vásárló,csakis poz!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisherceg00 (1065) (Eladó)
Pozitív
2013.09.30. 17:26:40
1799591267
Megbízható,gyors vásárló,csakis poz!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Futureparfum (459) (Eladó)
Pozitív
2013.09.27. 07:46:54
1798448720
Rendben ment minden! - Korrekt vevő és csak ajánlani tudom! Köszönöm! Csupa 9+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner. Köszönöm, hogy nálam vásároltad az óvodai jeleket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
coommeet (9002) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 10:54:45
1796571806
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
coommeet (9002) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 10:54:34
1798840481
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott!Nagyoneladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott!Nagyoneladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Menet közben ajándékba kapott ruhaneműk...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fentiek ellenére korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándékba kapott ruhák menet közben...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csillagpisti (1001) (Vevő)
Pozitív
2013.08.07. 07:33:46
1783557689
Megbízható,kedves,gyors eladó szép áruval!:)Bátran ajánlom mindenkinek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zituska11 (282) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 13:51:49
1772600216
Mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden csak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbimelegito (103) (Eladó)
Pozitív
2013.07.14. 19:48:44
1767071498
minden rendben ment++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív! ++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Borokahinta (507) (Eladó)
Pozitív
2013.06.24. 14:52:51
1763748452
Minden rendben és gyorsan lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchidea0722 (1590) (Eladó)
Negatív
2013.06.24. 12:39:17
1763034332
A vásárló meg gondolta magát,gondolkozhatott volna mielőtt vásárol!Negatív_____________________________________________________________________________________________________________________
Másik fél: miért negatív??? mert másnál OLCSÓBB..UGYANAZ!!!! és nem volt mit meggondolni mert tőled megvettem volna!! Ugy röpködnek itt a negativjaid, az értékeléseidnél bárki megtekintheti..mintha semmi jelentősége nem lenne..ilyenkor semlegest szoktak adni..s már bánom hogy én nem azt adtam neked!!!! és most jön a kisípolós rész!!!! ..................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dinidani68 (1957) (Eladó)
Semleges
2013.06.13. 09:21:34
1750958669
NEM TUDOK TÖBBET HOZZÁFŰZNI!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: EGYÉBB OKOK!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors korrekt vásárló!Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást, csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást, csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó kapcsolattartó vásárló. Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves és korrekt partner. Vásároljatok bátran!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, pontos, szívből ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
