Anita851107 (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
4702247._Angela5 (86) (Eladó)
Pozitív
2010.10.19. 11:54:46
1246499056
Gyors, pontos, kedves , kapcsolattartó és megbízható!!!!!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bűbájos teremtés aki nagyszerű terméket adott ígéretének megfelelően....rengeteg+++++++++++++++ És hogy ajánlom e ?.....hát persze! ,mindenképp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribaby2121 (52) (Vevő)
Pozitív
2010.06.24. 17:24:40
1064481241
Minden rendben volt!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xAttilax_t (288) (Eladó)
Pozitív
2010.06.16. 19:22:36
1042878096
Megbízható vevő mindenkinek ajánlani tudom 100% +++++++ Tökéletes a gyorsaság:) Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leges legjobb eladó, sokat vásároltam már itt, de ő volt a legjobb kapcsolattartó, legsegítőkészebb, legrugalmasabb Teszveszes! Nagyon-nagyon köszönöm szépen a lehetőséget! AJÁNLOM, POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsikincsem (1852) (Eladó)
Pozitív
2010.06.12. 16:44:54
1026392843
Minden rendben ment, kedves, szimpatikus partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsikincsem (1852) (Eladó)
Pozitív
2010.06.12. 16:44:54
1053071617
Minden rendben ment, kedves, szimpatikus partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsikincsem (1852) (Eladó)
Pozitív
2010.06.12. 16:44:54
1054135367
Minden rendben ment, kedves, szimpatikus partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsikincsem (1852) (Eladó)
Pozitív
2010.06.12. 16:44:54
1043784381
Minden rendben ment, kedves, szimpatikus partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adrika2377 (397) (Vevő)
Pozitív
2010.06.09. 09:34:55
1064487932
100%-ban megbízható, gyors, kapcsolattartó partner! Szívből AJÁNLOM mindenkinek!! :) Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható teszveszes, ajánlom mindenkinek! Csakis +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors partner! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors vevő. Csak +++++++++++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szintúgy:)Csupa+++++++Örülök hogy tetszik!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
