Ronika003 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5* Minden simán ment, kösziiii!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonkataster (1173) (Eladó)
Pozitív
2008.11.11. 14:10:33
100506806
Pontos,meízható vevő,köszönöm a vásárlást!!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
117148.Neuheit_v (78) (Eladó)
Pozitív
2008.05.15. 13:07:21
62742652
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
36924.draglion (2776) (Eladó)
Negatív
2008.05.15. 07:45:06
51703152
Komolytalan, felelőtlen felhasználó.
Nem ajánlom csak annak aki 2-3 hónap után egy semleges értékeléssel akar gazdagabb lenni.
Elnézést kérő e-mail vagy egyáltalán bármiféle kapcsolatfelvétel vagy válasz nem érkezett csak egy semleges visszajelzés.
Nagyon negatív, pedig lehetett volna semleges vagy pozitív is ha másképpen áll hozzá.
Másik fél: Igaza van, máskor én is negatívat adok négyszáz forintért, és egy kis feledékenységért :-), elnézést de én nem vagyok hasonlóan beteg mint egyesek hogy éjjel nappal a vaterán és az email-emen lógjak, kicsit tartalmasabb az életem ennél. Remélem nem okoztam maradandó traumát :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a LEGNAGYOBB RENDBEN ÉS GYORSAN MENT. Köszönöm a vásárlást. Szivből ajánlom mindenkinek! Megbízható, korrekt partner. Szivesen máskor is... +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elisabeth57_a (338) (Eladó)
Pozitív
2008.02.15. 15:16:20
53561176
Villámgyors partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
braunferenc (150) (Eladó)
Semleges
2007.11.25. 22:36:33
42980208
Korrekt megértő partner, sajnos a készülék vezérlőáramköre idő közben meghibásodott, és így nem tudtam üzemképesen átadni a vásárlónak ! Elnézést kérek !!!
Másik fél: Ismét csak pozítív véleményt mondhatok, időben jelezte a készülék hibáját, csak sajnos így nem tudom használni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
braunferenc (150) (Eladó)
Semleges
2007.09.17. 20:49:19
35394052
Korrekt gyors pontos, viszont egy a vevő mp-3 -at is lejátszó készüléket szeretett volna vásárolni , és a készülékem csak sima cd-formátumot játszik le. Ezt nem jeleztem a leírásban. (Egyébbként is megbeszéltük hogy megtekinti a készüléket). De mindettől függetlenül mindenkinek ajánlom !
Másik fél: Kedveds korekt, mindenkinek ajánlom !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
