1202748.vivienn5 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy újabb simlis :(nem fizet ,eltünik :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csaló :(-------Bermudakonzol (1588) (Eladó)
Semleges
2010.07.26. 15:30:31
174569557
Többszöri próbálkozásunk ellenére sem jött létre az üzlet sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, nem reagál megkeresésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett, nem válaszolt az emailemre sem. Telefonon is hívtam, nem vette fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szinkronoszkop (398) (Eladó)
Pozitív
2010.06.09. 13:26:40
168764604
Megbizhato, pontos, nagyon korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szvarga78 (1441) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 20:59:33
169105935
Gyors, megbízható Vaterás! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek többször is kellett írnom mivel a vételár nem érkezett meg annak ellenére hogy azt írta feladja a pénzt a címemre. Kétszer is megírtam neki a címemet! A vatera szabályzata kimondja hogy 1 héten belül át kell venni a terméket! Ennek ellenére eltelt már 1 hónap is. Ennyi idő alatt már több ember is megvette volna a Naruto játékot, de sajnos kártérítést nem lehet kérni a felelőtlen "vevőtől" a veszteségért ami ért. Sajnálom, de tovább nem várok, a játékot újra meghirdetem. 100% NEGATÍV!
Másik fél: Nem tartom jogosnak amiket ideirt,mivel én elküldtem a játék árát,de a pénz visszajött hozzám,utána megkértem önt hogy legyenszives küldje el a játékot én meg utánvétellel fizetem,de nem küldte!!!Én rendeltem már sok mindent itt is és tesz-veszen is és minden rendben zajlott,meg lehet nézni!!!én önt értékelem 100% Negativra!!!!!!!!!!!!!
587741.gizmo26_a (400) (Eladó)
Pozitív
2010.04.15. 05:41:59
165747021
minen rendben volt++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt.vásárló.Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szvarga78 (1441) (Eladó)
Pozitív
2009.12.24. 13:28:07
154666740
Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
