Ladyan_a (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kunvariakos (902) (Eladó)
Semleges
2011.02.08. 17:16:27
190549662
nem kereste a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kereste a terméket1164367.IldikeV (1460) (Eladó)
Pozitív
2010.12.26. 09:03:31
187335669
minden rendben ment ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
themillers (426) (Eladó)
Pozitív
2010.12.18. 10:58:40
185605713
Minden rendben ment, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors csakis +!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parizs77_v (360) (Eladó)
Pozitív
2010.03.01. 11:44:53
161999266
Megbízható, pontos, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint ment,abszolút megbízható üzleti partner.Külön köszönet az üzlet gyors lebonyolításáért! P.O.Z.I.T.Í.V
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kingesking (305) (Eladó)
Negatív
2009.12.15. 13:16:41
155306356
Sajnálom,de ez így negatív. Se e-mail se pénz.
Másik fél: Micsoda??? Sztem 1 telefontartóra licitáltam, és arra nyomtam le. Kilátásban volt másik 2,de mint a telefonban is mondtam,meggondolom még.EGYBEN ÁLLAPODTUNK MEG! Másik kettőre nem nyomtam licitet. Szeretném kijelenteni,h amire licitáltam,azt bőven a hátáridőn belül EL IS UTALTAM!!! És felháborítónak tartom a negatív értékelést,főleg h a pénzt elutaltam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,ajánlom++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,korrekt vásárló,mindenkinek csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható , gyors, korrekt vevő ajánlom mindenkinek !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
